Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Van a munkahelyemen egy bekèpzelt pasi, legalábbis az emberek véleménye szerint. Ami a lényeg, hogy nem szokott másoknak köszönni. Ritka az, akivel szemben betartja az illemszabályokat. Magasba tartja a fejèt, látszik, hogy okos is. Ezzel nincs baj. Viszont, ha valaki üdvözli őt, akkor mormol valamit, de nem lehet érteni, hogy mit. Fiatalság miatt van ez?
2020. febr. 25. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit érdekel az téged?
2020. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem a felettesed, nem szorulsz rá akkor ne érdekeljen. Kifordítva a mondást: amilyen a fogadjisten olyan az adjonisten. Morogsz, biccentesz és kész.
2020. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És te minek foglalkozol vele egyáltalán?....
2020. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy nagy család vagyunk, bár nem a szó szoros értelmében. Mindenki sziával üdvözli a másikat, akár fiatal, akár idős, akár ismert, akár ismeretlen.
2020. febr. 25. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
És? Ő nem szeretne részt venni ebben a kamu családos játékban, amit teljesen meg is tudok érteni.....
2020. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyorsan megtanultam, hogy ez a köszönj mindenkinek dolog sarkalatos pont, és emberek szanaszét tudnak frusztrálódni rajta, úgyhogy én inkább köszönök. De van aki nem :D Nem azért mert beképzelt...nem azért mert paraszt, csak nem érzi reálisnak hogy mindig mikor végigmegy a folyosón azt tolja hogy "szia...szia....hello.....szia...." Ennyi! Emberek meg ebből képesek ilyen messzemenő következtetéseket levenni, hogy aki nem köszön vissza nekem,a z lenéz, meg beképzelt...


Ha fiatal és ez az első munkahelye, akkor esélyes igen, hogy nem vágja hogy itt mindenkinek aki szembejön köszönnie kéne. Mikor életem első munkahelyére bekerültem, nekem szerencsére ezt elmondták, és pár nap múlva volt is alkalmam végighallgatni egy beszélgetést arról, hogy valakinek búcsúbulija lesz "MI az a bunkó?" "Miért bunkó?" "Mert nem köszön a kisköcsög" és ekkor értettem meg, hogy bakker ezek ezzel TÉNYLEG ENNYIRE EL VANNAK FOGLALVA! Na azóta köszönök, bár én se értem miért jó ez :D


Amúgy gondolj bele, egyetemen meg gimibne köszönt mindnek mindenkinek? Bárhol ahol előtte járt csak annak köszöntél akivel tényleg beszélgetsz :D


A nagy boldog család típusú munkahelyek meg tényleg könnyen váltanak ki undort sokakból...őszintétlenséget szülnek, meg iylen hülye elvárásokat, hogy köszönj mindenkinek akivel sose beszélsz...

2020. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked semmit nem kell tenni, nem vagy az anyja, hogy megneveld. Köszönj, és menj tovább.
2020. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarom tanìtani, lehet már nem is lehet. Eddig engem is levegőnek nèzett, ahogy èn is őt. Mivel másokkal is ìgy jár el, ezért merült fel ez a téma bennem.
2020. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!