Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit nem lehet azon megérteni,...

Mit nem lehet azon megérteni, hogy beteg vagyok? 2. napja vagyok táppénzen, és csak eddig 3 hívásom volt a kollégáktól, az egyik azért telefonált, hogy közölje,15én dolgozom.

Figyelt kérdés
(Eszébe se jutott, mi van, ha még akkor is beteg vagyok.)Máshol is ilyen mélyen empatikus a kollektíva, vagy én vagyok különösen szerencsés?
2020. márc. 3. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért, mert hagyod. Nálunk azt hívják meg írnak neki, aki hagyja, aki felveszi, aki válaszol nekik, aki elolvassa az üzeneteiket, stb. és nem szól vagy csak 1-1 kétértelmű utalást tesz.


Hogy mit kell tenni? Nem olvasod el az üzeneteket, nem veszed fel a hívásukat. Ha nem akarsz március 15-én dolgozni; ha beteg vagy, alapból meg kell oldaniuk, hogy valaki ott legyen. Ha nem vagy beteg, de nem akarsz menni, leülsz a vezetővel és megmondod, hogy Te nem vagy hajlandó elfogadni egy olyan döntést, amit nem ő, hanem a kollgák hoztak meg úgy, hogy Te jelen se voltál.


Nálunk egyik kolléga hosszabb szabira ment. Kapott pár üzenetet, nem olvasta el, majd, amikor visszajött, határozottan megmondta, hogy szabadság alatt nem hajlandó munkával foglalkozni, ráadásul fogalma sincs,

a többieknek, de ő neki nem csak a lazulásról szólt a szabi. Azóta senki sem meri keresni őt a szabadsága alatt. :D

2020. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!