Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi szabadidőd van munka...

Mennyi szabadidőd van munka mellett?

Figyelt kérdés
Főzésre, takarítás, stb. szánt idő? Mettől meddig dolgozol, mikor érsz haza?
2020. márc. 4. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
10-6 között dolgozom általában, de ez napfüggő, rugalmasan alakíthatjuk, van, hogy előbb megyek és/vagy később jövök. A munkahelyem fél óra gyalog a lakástól. Hajnal 2 körül szoktam aludni járni, így hazaérkezéstől alvásig általában van kb 7 órányi szabadidőm mindenre. Hétköznap főzésre és takarításra nem szánok többet, mint összesen 1 óra, de nem hagyunk magunk után rumlit, nem kell állandóan takarítani.
2020. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

hétfőtől szerdáig 7 és 17 között dolgozom, csütörtökön 7től 12ig, a többi szabad (otthon még van egy kis home office kb minden nap, kb +1 óra)

6.30kor indulok otthonról és kb 17.30ra érek haza

2020. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Én tartom a szabályt: nyolc óra munka, nyolc óra pihenés, nyolc óra szórakozás.

Nálam a szórakozás házi munkát jelent.

2020. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Munkától függ,én kamionos vagyok,nem vagyok otthon sokat inkább azt mondanám semmit sem de ez az én akaratom még a főnökség sem várja el tőlem, régebben elég sokat otthon voltam mivel olyan munkám volt napi 6 órás, csak rosszul fizetett,stressz volt és már unatkoztam otthon,mivel se barátok se párkapcsolat a családom pedig el volt foglalva a saját kis életével.


Mennyi szabadidőd van munka mellett?

Nálam ez nagyon változatos amit kedvelek,van hogy 1-2 nappal előbb oda érek az adott helyre így ilyenkor azt csinálok amit szeretnék,kirándulok ha van rá lehetőség, főzök,takarítok,el viszem ki mosni a ruháimat és még sorolhatnám stb..

Hétköznap leginkább reggel 5-6 óra körül kezdek, előtte természetesen időben fel kelek megmosakodom,tornászom, ha van rá lehetőség le tusolok,majd egy kiadós egészséges reggelit el fogyasztok ami nem konzervekből áll mint sok embernek ezekután képzem magamat tanulok, majd el kezdem a munkát, leginkább 16-18 óra körül zárom a napot, ez elég sok mindentől függ de van olyan is hogy hamarabb végzem,6 havonta 1x északa is kell dolgoznom,szóval 16-18 óra felé végzem, ezekután nem sok dolgom van,én inkább hétvégén szoktam megfőzni magamnak, takarítani pedig 1,5 óra alatt meg vagyok,ha most azt veszem hogy 16 órakkor végeztek akkor 4-5 órám van el intézni a dolgaimat majd alvás után másnap reggel 2-3 órám van.

Nyilván lenne rá lehetőségem arra is hogy 2 hét munka után 2 hét pihenőt tartsak, abból is meg tudnák én is sőt még egy családot is fent tudnák tartani akár itt külföldön is de kis országunkban is.

2020. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Hivatalosan 8:00 - 16:20 a munkaidőm, inkább az egészet korábbra tolom 15-20 perccel, korábban érek be és korábban távozok.

Délután 5 körül érek haza. Éjjel 11 és éjfél között szoktunk aludni menni.

Igazából én azt a 6-7 órát úgy ahogy van, szabadidőnek számolom. Hétköznaponként a házimunka annyi, hogy heti egyszer kiporszívózik egyikünk (15-20 perc maximum) és heti egyszer vagy kétszer be kell pakolnunk a tiszta ruhát a szekrénybe. Ja, és lefekvés előtt minden nap 10 percet rászánunk, hogy elpakoljunk magunk után. Főzni nem szoktunk túlzottan gyakran hétköznap, de amúgy egyrészt szeretek főzni, nem munkának élem meg, másrészt meg olyan ételeket csinálok hétköznap, amik fél óra alatt kész vannak, így nem visz el sok időt.


Összegezve azt mondom, átlagban 6 óra szabadidőm van hétköznapokon.

2020. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
8-fél 5, egy nap pedig 8-fél 2 közt dolgozom. 5-előtt már hazaérek, mivel nem főzök, így sok időm marad szabadidőnek, amit nem tudok normálisan kihasználni. Van, amikor képzésre járok, vagy ügyeket rendezek, takarítok, stb.
2020. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!