Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tanácsot kérnek munkahelyi...

Tanácsot kérnek munkahelyi problémával kapcsolatban. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

6 hónapja kezdtem a munkahelyemen egy ösztöndíjprogramnak köszönhetoen rögtön a diploma után.

Elsőre beraktak egy munkakörbe, amihez nem értettem ( nem is abból van diplomám ) és nem túl profin sikerültek a dolgok. Majd lassan leépítettek és mára konkrétan facebook-ozni járok be, de ez se nagyon zavar senkit. Mondtam már a főnöknek hogy többet is elbirnek és szeretnék dolgozni. De minden alkalommal azt mondja, hogy persze tudja és nem is csak ennyiben szeretne kiaknázni a képességeim. Mégsem történik változás november óta. (Előtte is csak rosszabb irányba fordult.)

Ti mit tennétek? Térítsem a lapjaim és mondjak fel vagy maradjak, ahol vagyok. (Mert a családból mindenki azt mondja h örüljek neki hogy nem kell semmit csinálni de kapok fizetést)



2020. márc. 6. 06:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

de mi akadályozza meg hogy tanuljon? ingyen net áram stb.

annyi online kurzus van 8 óra alatt nyelveket tanulhatna , szakmai anyagokat sajátíthatna el stb.

másnak erre otthon van ideje. ő meg pénzt is kapna érte.

hát én feltudnám magam találni

2020. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%
#11: Amiről most írsz, az már megint egy másik állapot, az az állomás, amikor az illető ki akar törni a helyzetéből, akár tanulás, akár munkakeresés útján. Én csak azt a tévhitet próbáltam eloszlatni, amit többektől hallottam, és a kérdező családja sem tűnik kivételnek ezalatt: "hű, de klassz, h téged facebookozásért fizetnek! Én is mennék, biztos jó lehet!" - nos, nem jó.
2020. márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Aki fél év alatt eljutott oda, hogy nulla a motivációja az maradjon, dolgozza le a 40 évet lagymatagon aztán kész.
2020. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!