Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni az olyan...

Mit lehet kezdeni az olyan emberekkel egy munkahelyen, akik nagyon intelligensek, de ehhez képest alacsony beosztásban dolgoznak?

Figyelt kérdés
Hogy lehet elérni, hogy egy ilyen ember jól érezze magát az adott munkakörben. Ne érezze,h az adott beosztás/fizetés méltatlan a számára, ne lázadjon emiatt, illetve ne akarja elhagyni a munkahelyet.
2020. márc. 7. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Intelligens embernél ilyet nem tudsz elérni, mert intelligens.
2020. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Ha olyan intelligensek lennènek nem dolgoznànak meltatlan pozicioban max ideig oraig.

Csupa ellentmondas amiröl irsz.


Nalunk volt egy kollega aki mindent megtanul kapasbol vàg az esze nagyon, 3 honap mulva talalt jobb allast es el is ment.



Amugy megtarthatok azzal pl hogy magasabb pozicioba rakjak több felelösseget/es azzal penzt adnak neki, azaz ki van aknàzva a tudasa.amugy meg siman helyettesithetö olyannal aki csak az alacsony beosztashoz ert csak ezert nem kell megtartani.


Szoval pl egy adminisztracios poziciohoz nem kell programozot alkalmazni miközben a Julcsi a mezei erettségijével is elvégzi maxon.

2020. márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, de mindenki szeret folyton váltani és új munkahelyre menni.
2020. márc. 7. 10:23
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem, csak aki többre kèpes mint amit a cég nyujt.

A peldamban a tanulatlan Julcsi nagy valoszinüseggel ott maradna evekig. Gyàrakban is lenyomnak 10 èveket is a munkasok.

2020. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

"Ne érezze,h az adott beosztás/fizetés méltatlan a számára, ne lázadjon emiatt, illetve ne akarja elhagyni a munkahelyet."


Az intelligens ember csak addig marad ilyen beosztasban, ameddig el nem eri amit el tervezett, vagy talal egy jobbat.

A szamlakat fizetni kell, szoval az ember elvallal neha olyan munkakat is amit nem szivesen csinal, foleg nem evekig.


Hogyan lehet elerni, hogy jol erezze magat az adott munkakorben? SEHOGY, ha tenyleg intelligens.

2020. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Intelligens ember is marad sokáig ilyen beosztásban, ha megtapasztalt már még rosszabbat. Például azt, hogy hiába van esze, iskolája, lelkesedése a munka iránt, ég a vágytól, hogy dolgozhasson, nincs gyereke és nem is szeretne szülni, mégse veszik fel, mert szülőképes korban van, és jellemzően nem veszik fel sehova, mert azt feltételezik, hogy úgyis lelép szülni, mint előtte sok lotyó, aki viszont nem olya, mint ő.... ezek sokat nyomhatnak a latba...
2020. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abban a beosztásban, amiben van, ott maximálisan teljesíteni, így jó esetben idővel észreveszik, hogy ügyes.
2020. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

Meg kell becsülni és ezt ki is kell mondani. Rugalmas munkaidőt kell biztosítani, ha megoldható. Én csomó ideig bérminimumot kerestem csak, de sokat dicsértek, megköszönték a munkám, szuper volt a hangulat és gyakorlatilag akkor jöttem mentem, amikor akartam, ha a munka kész volt.

Szóval ezek motiválóak voltak nekem sokáig, de kellett, hogy idővel előrébb tudjak jutni kicsit.

2020. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!