Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alacsony intelliganecia...

Alacsony intelliganecia szinttel milyen munkahelyre mehetnék?

Figyelt kérdés

Mindig is tudtam, hogy nem én vagyok a legélesebb kés a fiókban, amit a kollégáim naponta megerősítenek.


Interneten töltöttem egy iq tesztet, aminek tudom, hogy nem lehet teljes mértékben hinni, de 76 pont jött ki, amit reálisnak tartok az eddigi visszajelzések alapján.


A kiosztott feladatot mindig eltudtam végezni, de ha mások szerint hülye vagyok, (annak ellenére, hogy próbálom magamat képezni), inkább felmondok, és elmegyek valami utcasöprögető munkakörbe. Jelenleg villanyszerelőként dolgozom, de szerintem inkább hagyom az egészet.


Köszönöm a válaszokat!



2019. nov. 23. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Parlamentbe vagy bármelyik közintézménybe.
2019. nov. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak mások véleménye alapján hoztad ezt a következtetést,meg egy nagyon is kètes IQ teszt alapján,akkor tényleg buta vagy!


Amúgy nem hiszem,hogy ostobább lennél az átlagnál;szerintem csak nincs egészséges önértékelésed,ez a legnagyobb gond.

2019. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, létezik-e még ilyen munkakör: A 90-es években a Szegedi Metró áruháznál voltak külön dolgozók, akik a vásárlók által használt bevásárlókocsikat a helyükre vitték, miután a vásárlók kipakolták őket. Erre a munkakörre konkrétan szellemileg visszamaradottakat, fogyatékkal élőket alkalmaztak.

Közmunkát nem ajánlom, ottt piszkálni és ugratni kezdenének.

2019. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerlek, de helyesírásod alapján már intelligensebb vagy az átlagnál. Ha a munkád szereted, de a munkatársaid bunkók, inkább válts munkahelyet, hidd el, villanyszerelőként hamar találsz új munkát!
2019. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A szövegben nem volt semmi hiba és egy angol szólást használtál, ami a magyar köztudatban szerintem nem igazán él. Most vagy nagyon unatkozol, vagy pedig téveszmében élsz.



Amúgy, ha valaki mindenképp IQ tesztet akár kitölteni az interneten, akkor a MensaHungarIQa online adaptív tesztjével próbálkozzon, 125 alatt egész pontos, de nem hivatalos az se. A többi általában megbízhatatlan.

2019. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vree ***** válasza:
71%

Számítógépes adminisztratív? Kevesebbet kell emberekkel lenned, a munka leginkább rutin, jobb is, ha monotonitástűrő vagy, mint ha kreaiptív (fontosabb, hogy ki tudd tölteni 100szor helyesen ugyanazt az Excel táblát, amit egy ambíciózus ember esetleg puszta unalomból elnézne), nagy cégek még jól is fizetik. A hátránya, hogy a sok ülés hizlalhat és rossz az egészségnek, de hát járj gyalog munkába meg tornázz mellette. (Amúgy a villamosmérnöknek még valami köze is van az informatikushoz.)


De egyébként aláírom, hogy az írásod alapján rendes, megbízható ember vagy. Ez sokkal fontosabb, mint bármi más. Ha pár faragatlan tuskó ugrat? kit érdekel, őket minősíti. De ha otthagyod a kétkezi munkát és “fehérgalléros” munkát végzel, ott valóban a faragatlan furkók aránya sokkal alacsonyabb (hiszen oda az értelmesebbek és nők mennek inkább), tehát az ugratásoktól is kevésbé kell tartani. (A nagy cégek sokkal kifinomultabban döfnek hátba, :p )

2019. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, egész helyesen írsz, szóval annyira nem lehetsz buta, mint írtad. Villanyszerelő szakma sem épp a legkönnyebb, ahhoz azért kell érteni, hogy ne csapjon agyon az áram, Neked sikerült is, mert csak levizsgáztál és abban dolgozol jelenleg. Biztos, hogy nem Te vagy a buta, csak primitív emberekkel dolgozol. Az IQ teszt pedig sokszor kamu, vagy épp rosszul számol, főleg ezek az online szarok. Nem kell mindenkinek mindent elhinni, hogy nem vagy képes x dologra, vagy, hogy hülye vagy, mert y dolgot elrontottál párszor. Szerintem, ha szereted a jelenlegi szakmádat, akkor maradj ebben, és csak munkahelyet válts!
2019. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,egy munkahelyen simán lehetnek ám olyan emberek is,akik direkt akarnak lehúzni különféle manipulációs technikákkal.És ha a feladatokat el tudod végezni,kérdezd már meg a kollégáidat,hogy akkor mi is a probléma veled! Gondolom,itt nem arról van szó,hogy lusta vagy.Mert ez utóbbi már valóban probléma lenne.

A gond az,hogy saját magadat taszítod a gödörbe,csak mert nem te vagy a legjobb.

2019. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól írsz, nem lehetsz olyan hülye. Próbálj meg esetleg vállalkozni, mindenféle szakmunkásból úgyis nagy hiány van.
2019. nov. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!