Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti most erre mit lépnétek?

Ti most erre mit lépnétek?

Figyelt kérdés
5 évvel ezelőtt dolgoztam egy étteremben. Jófejek voltak a kollégák meg minden. A főnököm fia is ott dolgozott. Elég jómódú család volt. Aztán elmentem, nem voltam rosszban senkivel de nem is tartottuk a kapcsolatot a továbbiakban senkivel l sem. Két nappal ezelőtt rámírt messengeren a főnököm fia hogy vehetnék neki fel 4000 euró kölcsönt mert félrecsúszott valami terve. Természetesen elutasítottam de nem nagyon tértem magamhoz? Mi a véleményetek az esetről?
2020. márc. 8. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyen fel saját magának. Szóra sem méltatnám.
2020. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szarban van, az utolsó ismerősét is megkeresi hátha ki tudja valaki húzni a kakiból.

Nyilván nem fair húzás de gondolom ha nem lenne bajban akkor nem ezt csinálná.

Jól tetted, hogy elutasítottad, mert ennyi ismeretség után kár lett volna a nyakadba venned az ő problémáját.

2020. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Micsoda ajánlat :D
2020. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne menj bele.
2020. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!