Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés
Egyik munkatársam kétsègbeesetten mesèlte az egyik nap, hogy milyen csúnyán beszèlt vele az egyik munkatársunk, aki másodállásban dolgozik, aki mindig azt nézi, hogy mibe lehetne a legkevesebb energiát fordìtani. Én erre olyan dühős lettem, emellett a védelmére is álltam, kiálltam mellette, igazságtalannak tartottam a viselkedèsét. Mivel a munkatársunk kevés energiát fordìt a munkájába, így felmerülnek problémák, amik a mások munkáját is nehezìtik, mellett kialakulnak konfliktusok egymás között is. Én elmondtam a korábban sértett munkatársamnak, hogy milyen problémák vannak, amiben teljesen igazat adott, sőt még megerősìtett abban, hogy a munkatársunk a családi bosszúját nem rajtunk kellene kitöltenie,fényképeket is csinált a dolgokról, viszont amint jött a munkatársunk, aki miatt vannak bajok, egyből boldogság lett, majd engem beszéltek ki. Mit gondoltok erről, érdemes valakinek bizalmat szavazni?

#hónapdolgozója
2020. márc. 8. 14:17
 1/1 anonim válasza:
szánalmas
2020. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!