Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres egy közmunkas?...

Mennyit keres egy közmunkas? Érettségi is kell az állás betöltesehez, asszisztens.

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Kozmunkas, vagy közalkalmazott? Nem tudtam hogy kozmunkan van asszisztens rész is.


Mindenesetre, kozmunkan a bér 8 órára 52. 300 Ft volt 5 éve, legalábbis én ennyit kaptam.

2020. márc. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Közmunka, érettségi és számítógépes ismeretek a feltétel.
2020. márc. 11. 07:01
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"A közfoglalkoztatási bér és a közfoglalkoztatási garantált bér megállapításáról szóló kormányrendelet módosítása szerint a szakképesítést és középfokú iskolai végzettséget nem igénylő munkakör betöltése és teljes munkaidő teljesítése esetén a havibér január 1-jétől 75 500 forint, a hetibér 17 385 forint míg a napibér 3475 forint lesz."

[link]


Egy érettségizett emberkétől, aki ráadásul asszisztensi munkára jelentkezik, az ember minimum elvárja, hohy képes legyen használni a Google--

2020. márc. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam én is. Köszönöm
2020. márc. 11. 07:51
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

[link]

Ez frissebb, mint az előző, 2018 és 2019-ben is ennyi volt, idén se emeltek.

Ha szerencséd van, akkor br 106-ot, ami nettó 70e fogsz kapni, de pl volt kolléganőmnek hiába volt érettségije és irodán dolgozott, csak nettó 54e-et kapott.

2020. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!