Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megpályáznád az állást?

Megpályáznád az állást?

Figyelt kérdés

Van egy cég, amihez évek óta rendszeresen jelentkezem, évi 1x, nem minden hónapban. Az éven munkanélküli vagyok, januárban el is küldtem nekik az önéletrajzom, csak adatbázisba, nem pozira.

Viszont most hirdettek állást ami tök jó lenbe nekem, részmunkaidős adminisztrátor.

Biztos vagyok benne, hogy kapnak 500+ önéletrajzot, mert semmi extra. De nem keltenék kétségbeesettséget, nem lenne ciki, ha pályáznék rá?


2020. márc. 11. 11:14
 1/8 A kérdező kommentje:

*lenbe = lenne

Bocsi, virsli ujjak.

2020. márc. 11. 11:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Sosem volt számomra világos, ha egy cégnek van "adatbázisa" akkor minek ad fel álláshirdetést?
2020. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gondolom meghagyják maguknak a lehetőséget, hogy a honlapjukon fel tudja tölteni az aktív állaskereső a cv-jét. Sose lehet tudni alapon.

Bár akkor ezek szerint a januári önéletrajzom alapján nem láttak bennem lehetőséget. Mondjuk azt nem csodálnám, mert szakmait küldtem nekik. Most viszont erre a pozira írnék nekik egy általánosabb cv-t.

2020. márc. 11. 11:26
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyik felem azt mondja "kakáld már le mit gondolnak rólad és pályázd meg".

Másik pedig: "ki fognak röhögni".

Pedig kell egy állás, már régóta vagyok itthon, egyedül, lásd magammal beszélgetek. 😆

2020. márc. 11. 11:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Jelentkezz nyugodtan!


Egy Hr-es

2020. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván jelentkezz, mit veszíthetsz?
2020. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen jelentéktelen munkakörre nem hiszem, hogy venné a munkaügyis a fáradtságot és az adatbázisban turkálna, gyorsabb feladni egy hirdetést aztán le van tudva a nap feladata...
2020. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Megoldódott. Elkészítettem a CV-t, megírtam a motivációs levelet, és nem engedte feltölteni, harmadik neki futásra sem. Oké, ha nem hát nem.

2020. márc. 11. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!