Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti buktatok már el talált új...

Ti buktatok már el talált új állást azért, mert az aktuális munkahelyeteken nem voltak hajlandóak elengedni a felmondási időt?

Figyelt kérdés
Ha igen, utána mit csináltatok? Hogy viszonyultatok a munkahelyetekhez? És ők tihozzátok?
2020. febr. 26. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha az új munkahely nem kalkulálja bele a te felmondási idődet az nem jelent jót és jobb, hogy nem kerültél oda. Persze megesik, hogy sürgősen emberre van szükségük, de nem jellemző jobb helyeken, hogy egy szakmailag felkészült emberre ne várnának egy hónapot.
2020. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1: De ez az! Mi van, ha olyan munkáról van szó, amire bármikor seperc alatt találnak embert, és egy ilyet elbukik valaki, mert az aktuális helye nem engedi el a felmondást?
2020. febr. 27. 07:28
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

" De ez az! Mi van, ha olyan munkáról van szó, amire bármikor seperc alatt találnak embert,"



1. minek akarsz te ilyen trágya helyre menni utolsó századik senkinek?

2. ha már ilyen trágya állásokat nézel ebből van millió. Ha egyik trágya helyre nem vettek fel, letöltöd a felmondási időt majd elmész 20 másik hasonszőrű trágya helyre ahova "azonnal kell " ember.


Na azok a helyek olyanok is.

2020. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3: Talán mert csak síma érettségim van.
2020. febr. 27. 09:59
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Még mindig nem értem. ezer helyre keresnek droidot. Letöltöd a felmondási időt MAJD utána már szabadon melót keresel. Ilyen azonnal ember kell kaliberű kuplerájokat azt találsz 1 hét alatt is.
2020. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol, mondjuk. Keleten nem fognak felvenni, mert droidként is protekció kell. Nyugaton kapkodnak érted és magas a fluktuáció.
2020. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5: Kérdezted, miért ilyen helyekre akarok menni, én válaszoltam.
2020. febr. 27. 15:18
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

És arra a nagy agyatr igénylő megoldásra még nem gondoltál hogy a mostanai helyedről az új helyre lelépj egyik napról a másikra felmondási időre magasról szarva? Én 40 elmúltam és nem 1 helyről léptem le felm idő nélkül (lett volna csak szartam rá nem mentem be)

Tudod mi lett? Semmi. Fenyegettek ezzel azzal és semmi se lett.

De volt olyan is ahol leléptem és még utánam se telefonáltak miért nem megyek többet. Még ők is leszarták a felmondási időt.

Kis hal vagy te ahhoz hogy veled szarakodjanak. Nem töltöd le a felmondást szarnak majd rád. Egy huszadsenki vagy kb még egy telefont se érsz meg. (mint én is...)

2020. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Ram jelenleg ket honapot var az uj munkahelyem. Szoval nem volt meg ilyen velem.
2020. febr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Persze. Ahol most dolgozom, ott manager vagyok, a felmondási időm négy hónap. A fizu elég jó, de helyi viszonylatban (külföld) azért nem olyan nagy királyság. És a munka maga valami dögunalom.


Megkerestek egy cégtől nemrég, akikkel korábban már dolgoztam együtt, hogy lenne egy külsős pozijuk kb 900 EUR/nap fizuval, marha jó meló lett volna, szívesen elfogadtam volna, de két hét múlva kellett volna kezdeni. Szóval így jártam :)

2020. febr. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!