Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te is ilyen munkahelyen dolgozol?

Te is ilyen munkahelyen dolgozol?

Figyelt kérdés

Ahová bemész, és kölcsönösen lenézitek egymást? Ahol, te mentalitásban és értekrendekkel együtt különbözöl erőteljesen a többi kollégától?


Hosszabb távon ez nem idegölő? Tapasztalatok?



2020. márc. 11. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem, de dolgoztam ilyen helyen. Nem emiatt volt idegölő, remekül ki tudom zárni a többi embert és csak a munkámra koncentrálni, az a része pont nem zavart, hogy nem kedveltük egymást senkivel a csapatból. Más problémák is voltak, én azok miatt váltottam. Most olyan csapatban dolgozom, ahol tiszteljük és kedveljük egymást, ami egy bónusz, de nálam nem elvárás.
2020. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mit néz le egy proli egy másik prolin?
2020. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen munkahelyem, meg is betegedtem tartósan. 8 hónapig küzdöttem egy olyan tünettel, aminek egyik orvos sem találta az okát. Egyszerűen nem passzoltam össze a kollégákkal, ők és én két teljesen különböző világban éltünk. El kellett jönnöm onnan, és minden tünetem megszűnt.
2020. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem. Nálunk nem ez van.


Inkább keress egy másik munkahelyet.

2020. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy-két ilyen hely, de én nehezen tűröm meg az ilyesmit, így mindig dobbantottam az első jelekre, vagy legkésőbb amikor már kezdett kialakulni bennem a "hülyékkel vagyok körülvéve" életérzés. Nem vagyok az az igavonó barom-féle, aki némán tűri a proli viselkedést, a megaláztatásokat, vagy hogy lenézzék, sőt, nem egy munkahelyem volt ahol rögtön indultam a cuccaimért, ahogy valaki meg merte emelni a hangját velem szemben. Végül csak megtaláltam azt a helyet, ahol működik a kölcsönös tiszteletadás és nem érzek mély árkot köztem és a kollégák közt. Bevallom, nem volt könnyű, mérgező egy munkahelyi kultúra alakult itt ki ebben az országban, ahol nem a főnökség szemétkedik, ott egy rakás retardált fúrja az erősebb képességekkel rendelkezőket. Nevetséges, komolyan.
2020. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is egyfajta bűbájolgás van egymással szemben, ez Mo.
2020. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

# 6


Jelenleg hol találtad meg a helyed? Milyen munkakörben?

2020. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, kerültem ilyen helyzetbe. Pedig szerettem ott dolgozni, de közben változott a személyi állomány. Számomra kiderült, hogy nem tudok olyan emberrel, emberekkel együtt dolgozni, akik a közös munkában folyton-folyvást szívatnak, lenéznek, és inkább kicsesznek saját magukkal is csak, hogy engem (is) hátráltassanak. De a legrosszabb mégis az, hogy ezekkel az emberekkel nem lehet az ilyen problémákat megbeszélni. Pedig az elején volt mediátor is, de nem lett semmi eredménye. Számukra sértő az, ha egyenrangúként kezeled őket, hiába próbálsz konstruktív lenni.


Hónapról hónapra egyre rosszabb volt, de mióta januárban felmondtam, mintha soha ilyen jól nem éreztem magam, kb. mintha a rabláncaimtól szabadultam volna meg. Nem ér meg egy munkahely sem annyit, hogy feláldozd az egészséged. Ha eddig nem volt pozitív változás, ezután sem lesz.

2020. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!