Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákként nem dolgozhatok a...

Diákként nem dolgozhatok a koronavírus miatt, de muszáj megélnem?

Figyelt kérdés

Diákként dolgozom egy multinál és nálunk is úgy döntött a vezetőség, hogy mindenkit hazaküld home officeba. Kivéve a diákokat, ránk azt mondták, hogy nem tart ott a tudásunk, hogy ránk lehessen bízni otthon a munkát. Sajnos nem úgy vagyok, mint egy főállásban dolgozó, hogy ha szabira küldenek, akkor is ugyanazt a bért kapom. Annyit kapok, amennyi órát ledolgozok és mivel nem engednek dolgozni, ez így nulla lesz. Muszáj lenne eltartanom magam, mert már mindent egyedül fizetek és nagyon félek, hogy mi lesz, ha ez tovább fog tartani egy hét kihagyásnál (bár úgy is - 50 000 ft kimaradásom lesz, de azt még ki tudom húzni a következő fizuig).

Sajnos ezt leszámítva sem érzem magam a legjobban itt, de nem tudom, hogy máshol szakmai tapasztalat nélkül felvennének-e mostanában... Főleg ilyen bérért... De mióta itt vagyok, úgy érzem, hogy szórakoznak velem, a megélhetésemmel és néha a szabadidőmmel is. És bizonytalannak érzek mindent. :(


2020. márc. 13. 13:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval a fő kérdés, hogy mit tennétek a helyemben? Hogyan tovább?
2020. márc. 13. 13:05
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Új munka, diákhitel.
2020. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit az egyeske javasolt, azt tennem. Ideiglenes hazakoltozes is lehet opcio, de en magam nem vallalnam be.
2020. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!