Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lesz akkor ha a koronavirus...

Mi lesz akkor ha a koronavirus miatt nem lesz munkam?

Figyelt kérdés
Turizmusban dolgozom Magyarországon. Hogy fog kinezni a gyakorlatban a jarvany hatasa? Pl nekem lakashitelem van es attol felek h nem lesz munkam.. Mar most latszik a foglaltsagon a visszaeses. Ha nem lesz munkam nem tudom fizetni a hitelemet. Ettol felek. Tudom az egészség fontosabb, de ahhoz megprobalok ugy allni, hogy pozitivabban, mert ha ezzel kapcsolatban os eleresztem a fantaziamat akkor beleorulok. Igy is nehez nem panikolni.
2020. márc. 11. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Úgy hogy otthon ülsz karanténba,aztán ha elmegy a vírus és közben nem omlik össze a társadalom akkor újra jönnek a turisták és lessz munkád.
2020. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is gondolkoztam hasonlón és hogy ez egyébb szektorokban is megjelenik majd.


Pl.: Családi vállalkozásunkat ideiglenesen szüneteltetni kell majd ha komolyabb probléma lesz, az egy alkalmazottunkat meg nyílván akkor fizetni nem tudjuk majd.


Mi rendben leszünk, de az alkalmazott eleve hónapról hónapra él úgy hogy időnként fizetési előleget kért, meg a behajtók leszedik a fizetése egy részét minden hónapban.


Szóval az ilyen emberekkel mi lesz... (persze otthon van 2 gyerek és egy férj aki nem dolgozik, csak alkalmanként)


Azt meg nem lehet elválalni, hogy vírus okozta csőd szélén lévő kis vállalkozások fizessék dotább a béreket.



Meg persze nagyobbak sem.


Pl.: Egyik ismerősöm egy voszonylag nagyobb, de még mindig kicsi cégben dolgozik kb 30 emberrel együtt.


Elvileg már most van 250 millió tartozásuk és halál közeli állapotban vannak. Ha ehez hozzá adjuk a mostani helyzetet és hogy mi lehet.


Annak a nagyából 30 embernek sem lesz semmi jövedelme, sőt állása sem.

2020. márc. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Majd élsz a megtakarításodból, biztosan van.
2020. márc. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. Az önerőbe tettem minden megtakaritasomat..
2020. márc. 12. 09:21
 5/5 anonim válasza:
100%
Tanyavilág és önellátás lesz újra.
2020. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!