Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak már hova menjek...

Mit csináljak már hova menjek dolgozni?

Figyelt kérdés

Volt nekem egy nagyon jó munkahelyem szerettem oda járni 3 évig dolgoztam ott de az már bezárt az a hely fel éve és azóta nem találok munkát. Már tényleg mindent megprobaltam amik itt vannak munkahelyek. Vagy nem vesznek fel vagy nekem nem jó és én hagyom ott mert mire haza érek olyan fáradt vagyok meg se bírok mozdulni, takarítani nem bírtam.

Ez engem zavar mert így pénzem sincs barátomnak meg igen. És mi már megbeszéltük mit szeretnénk majd, ahhoz pénz kéne. Barátom azt mondja mindig ő nem bánja hogy ez van, hagyjam akkor nem fogok dolgozni 🙄


2020. márc. 19. 21:12
 1/2 Miss Endzsi ***** válasza:
58%
Ne haragudj de ha a takarítást nem bírtad kicsit át kéne szellemülnöd fejben.
2020. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Mit szeretsz csinalni? Mihez ertesz? Milyen lehetosegek vannak a kornyeketeken? … ezeket Neked kell tudnod.


Menj az egeszsegugybe, ott mindig kell a dolgos kez. De mehetsz a mezogazdasagba is, ott lassan indul a szezon. Vagy marad a kereskedelem, abbol is az elelmiszer, pekaru, zoldsag, gyogyszer. Ezeken a helyeken lehet mostanság elhelyezkedni, talan meg valami raktárban.

2020. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!