Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hova menjek dolgozni? Gyárba...

Hova menjek dolgozni? Gyárba 12 órázni vagy segédápolónak?

Figyelt kérdés
Nem találok pár hónapja munkát, pedig nagyon kéne a pénz,hogy tudjak valamit majd tanulni... Mit tanácsoltok? :( Ti mit tennétek ? 24N
2019. júl. 18. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

A 12 órázás kikeszitene.


Mi a baj a segédápolói munkával? Jobban is mutat szerintem az oneletrajzban.

2019. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom a kórházak mennyire vesznek fel segédápolókat. Csak érdekelt,hogy ti melyiket választanátok a helyemben.. Azzal is segítetek kicsit.
2019. júl. 18. 18:09
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Ha nincs meg a szakmád, akkor nem dolgozhatsz kórházban.


Ápolási asszisztens, vagy ápoló és beteggondozo végzettség kell hogy legyen.


Sajnos.

Van más munka is a gyári 12 órán kívül,keress valamit.

2019. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy kórházakba érdemes bekuldeni "csak úgy" az önéletrajzodat, mert szinte mindig keresnek adminisztrátorokat különböző osztályokra, amihez nem kell végzettség, ezeket pedig nem mindig hirdetik meg pl újságban vagy munkaügyin.

Ha nincs szakmád, lehetsz még ügyintéző pl postán, ami megint emberibb, mint 12 órázni egy gyárban. Vagy jelentkezz boltokba, eladónak (ahhoz sem kell végzettség) vagy gyorsétterembe.


Ha gyárba is mész, menj 8 órára.

2019. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4es
2019. júl. 18. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Segédápolói munkakör betöltéséhez csak érettségire van szükség, nem kell szakirányú végzettség.
2019. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az ápoló és a segèdàpoló nagyban különbözik egymástól. Az utóbbihoz elég egy érettsègi. Én nem bírnám azt ami egy kórházban megy, halál, vér, hányás, stb. Ha te bírod/bírnàd, miért ne? Biztosan emberibb, mint egy gyár.
2019. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Benzinkuton 12 oraban 15 napra 150netto+borravalo
2019. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem akarsz éhenhalni, akkor én is a gyárat mondanám. Gondolom adnak legalább nettó 300 ezret ilyen melóért. Abból tudsz kezdeni valamit.


Ságédápolóira csak akkor menj, ha laza a munkarend, és még tanulni is tudsz. Szóval ha egy normális képzés mellett dolgoznál.

2019. júl. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!