Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni ha a munkahely...

Mit lehet tenni ha a munkahelyem nem adja ki a kilépő papírjaimat?

Figyelt kérdés
A múlt héten ért véget a munkaviszonyom a cégnél, de a kilépő papírjaimat azóta sem küldték ki. Azt mondták majd postai úton meg fog érkezni 2-3 napon belül, de sehol semmi, pedig már az 5 napos határidő is letelt.
2020. márc. 20. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Hívd fel őket kérdezd meg, ha feladtak a postán, akkor az ajánlott szelvényt fotózva küldjék el.


Ha nem megy így, szólj a munkaugyi bíróságnak

2020. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hétvége, koronavírus, szabadságolás,...ezek mondanak neked valamit?
2020. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Több mint egy hónapig nem küldték az egyik volt munkahelyemen miután területi váltás volt és egy masik hely koordinálta a munkavállalókat. Már úgy kellett jeleznem a főközpontba, akik azonnal intézkedtek mert a vidéki munkahely ahol voltam lesz*rt, a munkanélkülit is talán úgy utalták már nem emlékszem teljesen mert nagyon necc volt az ilyet meg minél előbb el akarja felejteni az ember, hogy utólag vittem be de akkor szüleimet is ápolnom kellett, és utána a munkahelyemről legnagyobb problémájuk az volt hogy maradt e nálam dokumentum. Az nem érdekelte őket hogy szegény hülyének küldeni kéne a kiléptető lapot hogy a munkanélkülit tudják küldeni.
2020. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Telefonálj nekik 3-as vagyok.
2020. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Nekem több mint 1 hónapig nem küldték javítva
2020. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es inkább olvasnod kéne minthogy a nyamvatt vírussal példálózni Már egy hete nem dolgozik. És 2-3 napot mondtak hogy a kiléptető lapját küldik. És pláne ilyen időszakba kéne gyorsabban intézkedniük mert most még nincs kijárási tilalom. Nem a munkáltatónak necc hanem a munka nélkül maradtnak. Mert addig munkanélkülit se tudnak neki küldeni bár nem tudom azóta mi változott.


Nekem is necc volt anno

2020. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a posta most tuti akadozik
2020. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!