Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jártatok már úgy, hogy kéreget...

Jártatok már úgy, hogy kéregetni kellett a munkaadótól a fizetést?

Figyelt kérdés
Nemrég indult a cég de már unom,hogy úgy kellett szólni az útiköltségért,fizetésért.Most megint itt a fizetés ideje már késett is és se szó se beszéd róla.Megertem,hogy minden kezdet nehéz most ez a vírus is itt van.Ti meddig lennétek türelmesek egy újonnan indult céggel szemben?
2020. márc. 23. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Semeddig. Fizetés nap szólnék, hogy ez nem így működik. Nem koldus vagy és kéregetsz. Mond, hogy ez számodra megalázó. Tessék időben fizetni.
2020. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes honapban... most is tartozok az elozo havi fizetesem felevel...:) ha szolok, eogton mondja, hogy jaj el is felejtette, mindjart oda is adja, majd “feledesbe merul”. Mindig megkapom egyebkent, igy megy ez evek ota, nem felek attol, hogy nem kapom meg, de sosem adja oda idoben.
2020. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kapnek fizetést, masnap biztosan nem mennek dolgozni. Ha keresnének, hogy hol vagyok azt mondanam, hogy keresem a fizetesem es ha megtalaltam rogton indulok is dolgozni.
2020. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Groundhog Day!!!!!



Minden egyes honapban ugyanaz a kerdes mas megfogalmazasban.

Ha te nem is, de az olvaso mar nagyon unja.

2020. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Örültem is,mikor végre találtam normálisabb munkahelyet. Aztán ez a nemfizetős be is zárt.
2020. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Senki se járt még így.
2020. márc. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!