Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha home officeban vagyok és...

Ha home officeban vagyok és nyomtatni is kell, nem evidens hogy a cég beszáll a nyomtatási ktg-be?

Figyelt kérdés

Mert az oké hogy laptopom amúgy is van (saját...) netem amúgy is van (saját...) ezekbe a cég nem száll be, mondván amúgy is van.

De printer már miért lenne evidensen otthon (mondjuk van...) de azért a festék???


Már két teljes patront elnyomtatttam és azért 4000 ft egy patron...

Most lehet mondani vegyek lézert koé az alsó hangon egy 20-as bele a toner 10-15.000....


ezekbe a költségekbe a cégnek nem illenék beszállnia?


És akkor még a papírról nem is beszéltem. Egy csomag 1000 ft. Már csak hab a tortán.


2020. márc. 26. 08:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
És ezt miert nem a főnöködnek mondod? Tán nekünk kéne kiállni érted és intézni a dolgaid vagy mi a franc?! Nem az óvodában vagyunk, a hisztid meg senkit nem izgat.
2020. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%

Nincs ilyen, hogy "illenék". Van egy szerződésed, abban benne van, hogy mit fizetsz te, mit fizetnek ők. Így is és úgy is meg lehet egyezni. Persze ha neked nyomtatásra van szükséged a munkához, akkor ennek a költsége praktikusan csökkenti a béred.


Ez lenne a normál ügymenet. Most persze kényszerhelyzet van, nem volt idő végigfutni a tárgyalásokat, hogy ki milyen feltételekkel hajlandó távolról dolgozni. Gondolom a főnököddel kommunikálni tudsz, kérdezd meg tőle, mi legyen. Ha nemet mond, akkor azt kell meggondolnod, hogy ennyi pénzért (tehát ha levonod a festékpatronok stb. árát a fizetésedből) hajlandó vagy-e dolgozni. Itt te is kényszerhelyzetben vagy, nem a legszerencsésebb ilyenkor elveszteni a munkád.

2020. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

"És ezt miert nem a főnöködnek mondod? "


Mert mindezt neki is elmondtam már és annyit mondott erre: örülj neki hogy otthon lehetsz.


Hát ha ennyibe kerül az otthoni munka akkor inkább bejárok!

2020. márc. 26. 08:42
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj azokkal, akik szerint csak hisztizel, igazad van, a cég költségét a cégnek kell viselnie. Az megoldás lehetne, hogy a patronról és a papírról viszel számlát és a cég kifizeti. Meg kellene beszélned a főnököddel.

Én is HO-ban vagyok, de nem kell nyomtatnom. 1-2 lap nem lenne probléma, de a hosszabb anyagokért bemennék...

2020. márc. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%

Bemész és ezt mondod.

Én nem dolgoznék ilyen helyen. Ez már ciki.

2020. márc. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"Van egy szerződésed, abban benne van, hogy mit fizetsz te, mit fizetnek ők. Így is és úgy is meg lehet egyezni. „


ÉS szerinted az én évekkel ezelőtt kötött szerződésem mit mind a távmunkáról, amikor egészen 2 héttel ezelőttig az otthoni munka ismeretlen fogalom volt a cégnél? Szerinted szabályozza bármi is azt hogy ha otthonról kell nyomtatnom ki állja a patront mikor ilyen korábban elképzelhetetlen volt?

2020. márc. 26. 08:55
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Mond meg a főnöknek, hogy nincs pénzed több patronra, mostantól nem nyomtatsz.
2020. márc. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Menj be es nyomtass ott, nem is értem miért mondtad el h van neked otthon, mond, hogy elromlott.
2020. márc. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

De illenék.

Nekem nyomtatóm sincs :) Úgyhogy ha olyan van, akkor be kell mennem az irodába.

2020. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Amúgy mi történik, ha nem nyomtatsz?

Otthon vagy, gondolom csak nem kell bemenned leídni valami papírokat... miért akarják egyáltalán, hogy saját magadnak gyártsd a papírt? Mi történik ha egyszerűen figyelmen kívül hagyod és nem nyomtatod?

2020. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!