Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha home officeban vagyok és...

Ha home officeban vagyok és nyomtatni is kell, nem evidens hogy a cég beszáll a nyomtatási ktg-be?

Figyelt kérdés

Mert az oké hogy laptopom amúgy is van (saját...) netem amúgy is van (saját...) ezekbe a cég nem száll be, mondván amúgy is van.

De printer már miért lenne evidensen otthon (mondjuk van...) de azért a festék???


Már két teljes patront elnyomtatttam és azért 4000 ft egy patron...

Most lehet mondani vegyek lézert koé az alsó hangon egy 20-as bele a toner 10-15.000....


ezekbe a költségekbe a cégnek nem illenék beszállnia?


És akkor még a papírról nem is beszéltem. Egy csomag 1000 ft. Már csak hab a tortán.


2020. márc. 26. 08:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
49%
Mondd, hogy elromlott a nyomtatód.
2020. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

"Mi történik ha egyszerűen figyelmen kívül hagyod és nem nyomtatod?“



1-2 naponta jön a futár a kész anyagokért. Ennyi. Ha nem adok semmit akkor a főnök szempontjából aznap nem csináltam semmit.

2020. márc. 26. 09:26
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
12: Akkor a futárral küldjenek neked papírt és patront. De ezt neked kell jelezni a munkahelyed felé. Mi nem tudjuk helyetted.
2020. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

Ez csak a szokásos napi munkaügyi kamu. 3 napja még azt írta hogy 2 hete otthon ül és nincs home office. Most meg napok óta dolgozik és már elnyomtatott két patront?

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2020. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%

1. Lehetőség:

Home officeban dolgozol és fizeted a munkát.

2. Lehetőség:

Home officeban dolgozol de a nyomtatnivalót a munkahelyedre küldöd és ott átadják a futárnak aki elviszi ahová kell.

3. Lehetőség:

Home office ellenére bemész a munkahelyedre ott dolgozol és nyomtatsz.

4. Lehetőség:

A munkahelyedről főnöki belegyezéssel hazaviszel egy patront és egy csomag papírt.

5. Lehetőségh:

A főnökkel kerestek egy kompromisszumos megoldást erre a problémára.

6. Lehetőség:

Kiírsz még 10 hasonló kérdést a gyakorira, mert ettől biztosan megoldódik a problémád.

7. Lehetőség:

Munkehelyet váltasz.

8. Lehetőség:

Veszel egy lottót és várod a szombat estét.

2020. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Miért mentél ebbe bele?

Én már ott szót emeltem volna, hogy a saját laptopomat kell használni. Egyszer voltam olyan interjún, ahol azt akarták, hogy a saját laptopom és telefonom legyen a céges, nem vállaltam. Ha asztali géped van a munkahelyen, azt is haza lehetett volna szállítatni. Nálunk akinek az volt és ismertségi körben más cégeknél is akinek asztali volt, annak hazaszállította az informatika.

Én is home officeban vagyok, minden szköz adott. Netet itthon használom, de nem érdekel, mert korlátlan. Akinek nem volt esetleg otthon nete vagy korlátlan nete, annak vittek ki az informatikusok netet.

Nyomtatnom nekem is kellene néhány papírt, hogy aláírjam, majd visszaszkenneljem, nos .. (Még egyszer teleírtam aláírásokkal egy papírt és beszkenneltem, gondolván jó lesz valamire. Most jól jön, mert csak kivágok róla egy aláírást, rárakom a doksira majd kinyomtatom pdf-be és kész is.)

Ha megoldható én a helyedben nem nyomtatnék, ha nem akkor a főnöknek jelezd. Bár én alapból azzal kezdtem volna, hgy bocsi de nincs otthon nyomtatóm hozzatok egyet....

2020. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mit kell nyomtatnod? Színesben kell?
2020. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ha fekete-fehér nyomtatás is jó:

nyomtató:

[link]

toner:

[link]

2020. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A cegnek kötelessege megallitani es fizetnie a munkavegzeshez szükseges eszközöket. (laptop, iNet, printer)


Ezek nem a munkaszerzödesben vannak benne, hanem a munkaügyi törvenyekben.

2020. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

"Ha fekete-fehér nyomtatás is jó:


nyomtató:


[link]


toner:


[link] "



Kösz.....


nyomtató majdnem 20E, toner még többezer.... és a havi bér meg 120... kösz.

Belefér.

2020. márc. 26. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!