Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire kereshet jól egy egy...

Mennyire kereshet jól egy egy építészeti látványtervező/modellező/műszaki rajzoló?

Figyelt kérdés

Addig főleg műszaki előkészítéssel foglalkoztam de szeretnék váltani egy nyugisabb és jobban kereső munkára. Nyilván egy kis gyakorlás kellene de van már rutinom benne tehát nem a nulláról kezdeném a látványtervek készítését, mint ahogy a műszaki rajzolásban is igaz eddig csak épületek műszaki dokumentációit készítettem. Mondjuk hozzáteszem mellette még egy nyelvvizsga kellene nekem a diplomához.

Van tapasztalatotok hogy van-e kereslet a műszaki és látványtervek rajzolására?



2020. márc. 30. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát műszaki előkészítőből váltás, aki anyagilag is előre lépést jelentene, az az építés vezetés. De ha a nyugodtság a cél akkor az kizárva. A tervezés aláírási jogosultságok nélkül elég gyéren fizet. Talán még a BIM modellezés lehet jó, ès az is legfőképpen Budapesten.
2020. márc. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Brutál jól keres.

Egy építési tervrajzzal több milliót hazavisz és ez az információ biztos forrásból tudom. Aki olyan tervrajzot csinál egy nagyobb építkezésen, amiről a szakképzett munkások dolgozni tudnak azok sz*rrá keresik magukat. De érteni kell hozzá. Egyetem az biztos kell meg néhány diploma hozzá.

2020. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!