Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak miért érzem...

Mit csináljak miért érzem ilyen rosszul magam mióta kiderült ez?

Figyelt kérdés
Már kb 3 hónapja volt az hogy randizgattam az egyik kollégámmal szex is volt de aztán nem jöttünk össze és senki nem tudott róla mert én nem akartam sokkal idősebb tőlem. Ő neki vannak itt nagyon jó barátai és azoknak elmondta ők meg szét pletykáltak már mindenki tud róla. Reggel mikor mentem be akkor is arról beszéltek és még megkerdeztek tőlem hogy igaze meg miért titkolom. Szerintem semmi közük hozzá. És engem ez zavar hogy mindenki erről beszél nekem ez rossz.
2020. márc. 30. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj , teljesen jogos a meglátásod, és érzelmi reakciód. Nem szép amit csinált veled. De szerintem engedd el a dolgot , hagy laposodjon el.
2020. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Munkahelyen alig-alig marad valami is titokban. Ezért nem szabad "ismeretlennel" lefeküdni. Azért nevezem ismeretlennek, mert NEM ISMERTED ŐT TELJESEN. Nem tudtad, hogy szószátyár? Más fiatal lányokat nem fektetett le és nem kürtölte világgá? Nem jól ismerted őt, itt a következménye. Persze, hogy eldicsekedett a teljesítményével. Elég pimasz ember.
2020. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
97%
Ezért nem szabad kollégával kezdeni :/
2020. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!