Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor megvettem a BMW-t akkor...

Mikor megvettem a BMW-t akkor kezdet rám flegmázni a főnök, nektek már volt hasonló storytok?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag egy jobb állapotú swift áron jutottam hozzá.


E46 compact


Nem bántam meg csak annyiban, hogy nem touring változatot vettem, amiben több a hely.


Azóta van egyfajta irigység ha ránéznek. Pedig neki E36 compactja van ami szintén jó állapotba van csak az már kezd rohadni (E36 betegség).



2020. márc. 31. 20:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ha hiszitek hanem, nem kamu a kérdés!


3# köszönöm ment a zöld.


Vidéken lakok...


Másod főnöknek E46 cupe ja van, vele mindig is kijöttem. Sose kritizálta mire költöm a pénzem.


Házat vett a Főnök nem másik autót.

2020. ápr. 3. 12:06
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

3:

Nem, nem az irigység miatt pártoltak el a vevőid. Ha egy új Swift árának negyedéből veszel egy használt prémiumot, akkor nem irigylésre méltó az anyagi helyzeted, amit irigykedésnek nézel az az, hogy suttyónak látnak, akinek többet ér a kivagyiság, mint az ésszerűség. Az autódat meg végképp nem irigylik, mert nincs mit rajta irigyelni.

2020. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
21%

Utolsó!

kb. 16 évesen és csórón te azután marhára tudod, hogy hogyan volt.

Amúgy miért okoskodsz nulla IQ-val?!

2020. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Én inkább egy használt de jó állapotban lévő prémiumot vettem, egy 3-as vasaló Swift árán (mk1) vagy egy Skoda fabia helyett.



Megbántam? Max annyiban, hogy nem touringot vettem.

2020. ápr. 5. 07:57
 15/16 anonim ***** válasza:
90%

13:

Én már nagyon régen kinőttem abból a farokméregetésből, amiből nyilván vannak olyan lakótelepi suttyók, akik soha nem nőnek ki. Ha megveszel fél-1 millióért egy agyonhasznált, visszatekert prémiumot, arra max a hasonszűrő haverjaid irigykednek, komoly emberek nem.

2020. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
28%

"Én már nagyon régen kinőttem abból a farokméregetésből"


Szóval átoperáltattad magad?!

Nyisssz.

2020. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!