Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt valaki hasonló helyzetben...

Volt valaki hasonló helyzetben? Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, aki az utóbbi időben elkezdett nyomulni, majd elmondta, hogy többet érez irántam, én szépen és udvariasan közöltem vele, hogy nem lesz köztünk semmi, gondoltam megértette, majd egyszer ismét szóba hozta, én újra udvariasan elmondtam, hogy nem fogok össze jönni vele. A napokban egy kollégám oda jött hozzám, hogy a srác tanácsot kért tőle, hogy mit csináljon, hogy együtt legyünk, a munkátrsam mondta neki, hogy felejtsen el engem, mert nem illünk össze. Majd mind ezek után, pénteken a munkatársam ismét elkezdett nyomumni, én harmadszor is elmondtam neki, hogy legyen szíves békén hagyni. Mai napon egy másik munkatársam jött azzal, hogy ez a férfi most őt kezdte el, azzal zaklatni velem kapcsolatban, olyan smst írt a kollégánknak, hogy én pénteken csúnyán viselkedtem vele, és haragszik rám. Most már kezd felháborító lenni, ugyanis nem tudom mi volt a viselkedésemben csúnya, de szerintem mind a háromszor nagyon szépen mondtam el neki, hogy hagyjon békén és n lesz köztünk semmi. Más nem reagált volna ilyen jól, úgyhogy egyáltalán nem értem, miért ő haragszik. Ja és az sem mellékes, hogy én 21 éves vagyok, ez a férfi meg lassan 40
2020. febr. 17. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A főnök mit szól ehhez?
2020. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne legyél vele kedves! Mondd meg neki, hogy kínos, amit csinál, és hogy a kollégákat is belevonja; kénytelen leszel a főnökötöket is tájékoztatni, ha nem felejt el sürgősen.
2020. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon gyerekesek ezek a 40 éves férfiak mindig 18-23 éves lányoknál próbálkoznak aztán nem jön össze, hiszti.

Fönöknek szólni kellene.

2020. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szólj a főnöködnek, esetleg csinálj hangfelvételt, ha legközelebb bepróbálkozik.

Ezt zaklatásnak hívják, amit a BTK is büntet.

2020. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!