Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik kpop ügynökséghez...

MyLulu kérdése:

Melyik kpop ügynökséghez érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés
Úgyértem hogy (tudom hogy ütik egymást) ne legyen emberkínzás, de mégis egy befolyásosabb válalatot keresek. Kérlek ne teremtsetek le. Lány vagyok.
2020. ápr. 3. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

"Sajnos még nem érkezett válasz."

És szerintem nem is nagyon fog :D

2020. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mindhez, bármelyikhez, az összeshez.


"egy befolyásosabb válalatot keresek" befolyásosabb mint melyik?

2020. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Mármint énekesnek?


Őszinte leszek, nálunk ez a műfaj közel nem tartozik a népszerűek közé így Magyarországon teljesen veszett fejsze nyele.


Dél-Koreában és Japánban pedig szinte csak helyiek vannak a műfajban. Szeretik alapvetően leutánozni az európai divatot és stílust de egyik ország sem arról híres hogy nagyon hagynák a külföldieket érvényesülni...

2020. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Slármelyikhez jelentkezhetsz, kb el sem fogják olvasni, és ezt nem rosszindulatból írom. Úgy van mint az utolsó is írta, Dél Korea egy zárt világ, szeretik a külföldieket de a kultúrájukba nem engednek be
2020. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szia, szerintem a JYP-hoz érdemes jelentkezni, ott emberségesen bánnak az idolokkal, meg egy elég híres cég. Amit nem ajánlok az a SM, ott borzasztóan bánnak az idolokal. A YG-nál jobb a helyzet, de ott valószínű nem debütálnál. Náluk 2016 óta 2 aktívabb együtes van. A JYP-nál nemrég debütált az itzy, most meg a nizy fog. Vannak kisebb kiadók, de ezek nem amyira nevesek, mint ez a 3. Remélem tudtam segiteni.
2020. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves 5/5ös válaszolóm! Nagyon sokat segítettél és köszönöm a válaszodat. Erre voltam kíváncsi!
2020. ápr. 26. 20:39
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 1/1es válaszolóm! Ezt bebuktad! 😋😂
2020. ápr. 26. 20:40
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolóim! Szerintem érdemes elküldeni valamit, veszíteni nem tudok, és mostanában úgy sincs jobb dolgom😂. Szerintem (magamból kiindulva, bár ők tuti nem szeretik annyira a külföldieket, én imádom őket) érdekesnek találnának egy kékszemű, európai idolt. Ha másért nem, azért, mert nem olyan mint a többi. Vagy nem ezért festetik neonra az idolok haját, és hordatnak velük olyan ruhákat, amit felvenni egyedül sem tudnánk? Tán a furcsábbnál furcsàbb táncmozdulatok? Pont ezért érné meg ha jelentkeznék... Nem biasnak, csak egy kilógó láncszemnek.Végülis erről szól az iparág, nem? (erre is küldhettek kommenteket, kíváncsi vagyok😋) Köszönök mindent!😙
2020. ápr. 26. 20:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg hány külföldi tudott debütálni, nem thai, kínai külföldi hanem például amerikai. Semmi esélyed nincs, nekik miért lenne gazdaságos és nyereséges egy random magyar kislányt összeszedni? Kiutazni miből fogsz, fizetni a kinti életet, a sok éves vagy hónapos tréninget ami előtte van, nagyon sokan akik külön iskolába jártak hozzá is kibuktak. Meg nem ártana beszélni a nyelvet is, nem csak "awh oppa, chingu daebak!!" Lehet álmodozni, nem leteremtelek, de jó lenne valami reálisabb célt tűznél ki magad elé és nemcsak kifutni hogy "Taehyung oppa" mert ez igy nem lesz "gwenchana".
2020. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az alap kérdés az volt, hogy hova érdemes jelentkezni. Sajnálom, ha rosszul fogalmaztam, de azért írtam hogy "ne teremtsetek le", mert láttam hogy az ilyen jellegű üzenetkhez a 90% - ban, csak olyan kommentek mennek, hogy "ne menj" "magyarokat úgy sem vesznek fel" stb... Pedig az illető nem is azt kérdezte, de máris le akarják beszélni a témához nem is értő emberek, akik semmit nem tudnak hozzáfűzni a kérdéshez kapcsolódóan. Ha pedig az utolsó kommentemre írtál, akkor köszönöm a válaszodat. Elfogadom a véleményed. Természetesen reális célom is van, hogy ne lenne? És buta sem vagyok, bármilyen másik szakmát is választhatnék, de mivel a megfelelő korban vagyok, jelentkeznék egy entertainmenthez. Koreaiul nem tudok, de ahogy csak tudok tanulok. Ha mást nem is érek el, csak hogy letiltják a fiókom, akkor is boldogabb leszek, mivel legalább nem beszélt le az első ember. Igaz, hogy még nem láthattunk amerikai idolokat, és ez tényleg egy meggyőző érv. Szerintem akad olyan entertainment is, akik az európaiakat nem ítéli el, akkor is ha nem olyan nagy, csak egy apróbb vállalat. Örülök hogy írtál, ha szeretnéd, akkor az érveidet kifejtheted privátban, nem haragszom meg érte, szeretek beszélgetni más véleményen álló emberekkel is.
2020. máj. 11. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!