Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Merjek bele vágni? Ha igen...

Merjek bele vágni? Ha igen milyen ügynökséghez lenne érdemes?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok 52 kiló (48 kilóra le szeretnék fogyni) vékony a derekam és a hasam, mint egy deszka viszont nagyok a melleim ( 75 F) ikább popsis és combos vagyok, de nem igazán van rajtam fölösleg, kék szemem van és válig érő barna hajam, hátul fel van nyiratva és a jobb fülem el kezdtem ki tágítani (most 3mm) viszont a bal fülem végig ki van lyukasztva, szeplős vagyok és nagyon fehér bőröm van, kedves arcom van, hosszú szempilláim, mindig meg dicsérnek hogy szép vagyok csak tönkre teszem magam
2016. szept. 17. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem tudom megállapítani.Ha gondolod küldj privátba.
2016. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Ekkorra mellel felesleges. Nem fersz bele a ruhakba, azokat miattad meg nem fogjak atszabni.
2016. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hatalmas a melled,illetve ha popsis es combos vagy,akkor szerintem a csipod is nagyobb lehet,mint 90 cm.

Illetve a modelleknek termeszetesnek kell lenniuk,a fultagitodat ki kellene venni(majd osszevarratni a fulcimpadat,hiszen magatol az eredeti meretere ugysem megy vissza szepen),es megnoveszteni a hajad.

2016. szept. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

SENKINEK ne küldj képet!

2016. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#4 első válaszoló vagyok.A képet azért kértem, mert ennyi információ alapján én nem tudom megállapítani hogy alkalmas lenne-e a kérdező modellnek.Dehát végülis nem nekem fontos a téma.
2016. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:10


Aha, persze!

Én is ezt mondanám!

Mivel a kérdező a leírásban leírta, mekkora a melle, már arra pályázol, hogy lásd, milyen nagy neki!

Senkit nem tudsz hülyének nézni!

Ilyenek vagytok ti, pasik!

Ismerlek már titeket!


4-es voltam

2016. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

6.

Igazad van, hogy arra pályázik, hogy férfiként lásson egy formás kis női testet.

Szerencsére én nem vagyok ilyen, mert nekem nem elég hogy láthassak csak... :D

De egyébként én a kis melleket is imádom. :P

2016. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jó, oké, de ez nem mentség arra, amiket ír!

Nem illik idegen nők képéért kunyerálni, mert ismerek olyan esetet, amikor valaki felhasználta egyik barátnőm képét, visszaélt vele és viszont láttam itt a gyakoriban!

Egyből szóltam neki, hogy legközelebb senkinek se mutasson képet, mert valaki letöltötte a képét és lánynak adta ki magát az illető pasas!

Erről ennyit!

Nem kell képért kunyerálni, elég, ha elképzelitek, milyen testünk van!

2016. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy engem nem érdekel.

Ha szép nőt látok, akkor csak beindulok és rosszabbul érzem magam, hogy nem lehet az enyém. Nem vagyok mazochista... :D


De igazad van abban, hogy sok idióta az interneten próbál élni ilyen hülye szinten. Én is elítélem őket a folytonos képvisszaélések miatt.

2016. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Uramisten!

Először is nő vagyok.És álmomban nem gondoltam volna hogy idáig fajul a dolog.Az arcképét akartam megnézni.És nem kunyerálok.Nem szokásom.Ezek után meg már egyáltalán nem érdekel a téma.

2016. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!