Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tudom, tucatkérdés, de "muszáj...

Xx.Be.Happy.xx kérdése:

Tudom, tucatkérdés, de "muszáj" feltennem. Ilyen méretekkel, stb. , szerintetek érdemes lenne jelentkeznem egy ügynökséghez? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Szóval, az adatok:

- magasság: 181 cm

- testsúly: 60 kg (habár sok helyen láttam, ezt nem nézik)

- mellbőség: 79 cm

- derékbőség: 63 cm

- csípő (ahol a legkidudoróbb a fenék (sajnálom, ezt nem tudom másképp megfogalmazni)): 95 cm

Nagyon eltérő lenne a megadott sablonformától?

Még annyit megemlítenék, hogy sportolok, tehát gondolom, sportos alkatom van. Az arcom nem az a tipikus babaarc, nem is mondanám karakteresnek, szeplős vagyok. A hajam barna (a vége természetes módon icipicit halványabbak, de persze nem azon a festett módon, és nem is látszódik minden fényviszonynál), a szemeim majdhogynem feketék. Nos, szerintem ennyi bőven elég, köszönöm a válaszokat. :)

xx



2016. aug. 3. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kép?
2016. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kép nélkül nem lehet megmondani.
2016. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Itt vannak a képek, viszont az arcomat nem mutogatnám így.:)

[link]

[link]

[link]

2016. aug. 4. 00:23
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szia, szerintem teljesen jó lennél modellnek de fogynod kéne derékőségből, és a csípőd nem a fenekeden van szóval lehetőleg tényleg a csípődet mérd le..:) Persze mindez amit leírtam csak akkor érvényes ha tényleg olyan babaarcod van mint amit leírtál...
2016. aug. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem, a csípőt valójában pont ott kell lemérni, ahol a kérdező mérte, a fenéknél, a legszélesebb ponton.

A méreteid és a fotód alapján jó lennél szerintem, magas vagy és nagyon vékony. De ebben természetesen az tud segíteni, aki ebben dolgozik. Minden esetre, ha jelentkezel egy ügynökséghez, azzal nem veszítesz semmit.

2016. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem alakod alapján jó lennél, bár azért a csípődből és a felső combodból egy kicsi még lemehetne.
2016. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! A képek alapján azt mondom, hogy jelentkezz valahova, van esélyed. :) Viszont a méreteiden még csiszolni kell picit, az elvárt méretek ezek:

- mell: nincs elvárás, annyi hogy ne 95B-s legyen :D Általában 80-85 cm szokott lenni a modellek nagy többségének. :)

- derék: 60 cm

- csípő: 89-90 cm


De mindez ne tartson vissza, a méreteken sporttal és megfelelő étrenddel lehet alakítani.

Legjobb modellügynökségek: Icon, VM, Viziomodels

2016. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Béluska2016 válasza:
Jaj! Modell szakma... A képeken konkrétan egy csontváz van, aki nem mondható nőiesnek. Persze, ha modellnek jó akkor hajrá! Szóval a cici 95 C-nél formás, a 181cm meg 80 kg-nál. 165cm-rel és ezekkel az adatokkal lennél nőies, tudod z ősi "rubensi alkat". Vagy ezt már elfelejtettétek kedves férfi társaim?
2016. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Elhiszem, hogy ezek mind nőiesek lennének, de (sajnos vagy nem sajnos) világéletemben ilyen csontváz voltam, mindenféle koplalás nélkül. :)

És (számomra mindenképpen sajnos) még ezzel a csontvázsággal se vagyok elég vékony.

(95? Jézusom, hogy olyanom se lesz nyolcmillió műtét nélkül, az is biztos! :D )


A többi választ pedig köszönöm, lehet, hogy jelentkezek (azt ígérik a legtöbb helyen, hogy pár centit megfelelő csontozattal le lehet faragni).

2016. aug. 5. 22:49
 10/12 Béluska2016 válasza:
Bocsánat! A bírálat nem neked szólt kedves kérdező, mert az alkata ellen nem tehet senki! Én is sovány vagyok, nem férfias mégsem tudok hízni! Az iróniám a férfi társadalmat illeti, hogy azok a női alkatok amelyek egy időben "divatok" voltak eltünttek Európából, a társadalomból, a divat világából. Miért, vagy mitől változott meg a férfiak ízlése ilyen szélsőségesen? Én erre keresem a magyarázatot!
2016. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!