Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Párkapcsolatban vagyok, de...

Párkapcsolatban vagyok, de nagyon nagyon megtetszett egy kollégám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kapcsolatomról:

Másfél éve vagyunk együtt, soha nem éreztem iránta mindent elsöprő szerelmet, de a személyisége,a kedvessége,figyelmessége és az emberi jósága magával ragadott, emiatt kezdtem vele járni. Szexuális téren is jól kijövünk,a kapcsolatunk harmonikus.(volt)

Egy ideje már úgy érzem, mintha a kapcsolat álló víz lenne, nem haladunk sehova.sokszor azon kapom magam, hogy úgy élünk, mint a 40 évesek. Az életünk csak a munkából, és az otthonlétből áll.A jövőt illetően is eléggé eltérőek a terveink. És pl. Szeretnék még tanulni, egyetemre járni,ő viszont hallani sem akar róla. Ő azt szeretné, ha feleségül mennék hozzá, és gyerekeket szülnék neki. Sokszor elgondolkodok, hogy nem erre vágyok,hogy én még fiatal vagyok ilyen élethez. Nekem még buliznom kellene, ismerkednem,barátokkal lógni, utazgatni. Ő viszont teljesen más beállítottságú.neki megfelel a 40 évesek élete..(nem sértésből, csak szerintem nincs benne sok kaland, sok izgalom)

A másik dolog pedig a munkatársam.2 hónapja váltottam munkahelyet, már eléggé beilleszkedtem. Felfigyeltem egy férfira, egyszerűen nem tudtam nem észre venni, annyira tökéletes (Külsőre)a számomra. Kicsit olyan, mintha a barátom ellentéte lenne.

Nem beszéltem még vele, nem is nagyon kerestem még rá alkalmat.Haragszok magamra, amiért ennyire megtetszett, de nem tudok ennek parancsolni. Ha a közelemben van, akár 4 méterre is lehet, engem már forróság önt el, nagyon izgulok, alig bírok a szemébe nézni, és ha már nem látja, csak vigyorgok,bolog vagyok, és kedvem lenne megölelni az egész világot. (akár csak egy kisgyerek)

Úgy érzem, én is tetszem neki.Valamikor direkt nem nézek rá, hogy ne gondoljon beteg kukkolónak, de olyankor is látom a szemem sarkából, hogy engem néz. 😁

A múltnap épp indultam befelé, ő meg kifelé jött,és megvárt az ajtóban, csak hogy kinyithassa nekem. Nem tudom, akart-e beszélgetni, nagyon meglepett ez a gesztus, zavarba jöttem, így csak megköszöntem, és folytattam az utam 😁

Tudom, ezek a dolgok nem sokat jelentenek, de nekem mégis számítanak. Én már nagyon nagyon rég nem éreztem azt, hogy valakinek tetszenek, a barátom szinte elzárt mindenkitől.

Lehet, nem írtam tul sok jót a barátomról, de ő jó ember, de inkább egy jó barátnak felel meg, mint szerelemnek.

Mit tennétek a helyemben?



2020. ápr. 3. 17:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nyertes lehetsz. Te is egy kész főnyeremény lehetsz😀😆
2020. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
31%

Szólj a barátodnak milyen egy típus vagy. Mit érzel más férfi iránt.

Aztán takarodj ki a kapcsolatból, mert nem érdemled meg!

2020. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Miss Endzsi ***** válasza:
Hagyd ott a barátodat, nem illetek össze. Keress olyat, aki mellett minden évben virágozhatsz, különben bánni fogod később.
2020. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kérjél pénzt a szexért és elosztod a barátodal.
2020. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mindig a pasikra mondják ilyenkor, hogy csak mennek a farkuk után.

Úgy látom, hogy igen sok nő meg megy a farkak után...

2020. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
3%
a nők 95 %a ilyen. Hűtlen... olyan mocs**kos lények kivánatosak de rohadtak belül a lelkük romlott.
2020. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérj a "barátodtól" egy kis szünetet. Ha valóban szeret, megérti és elenged.
2020. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A nők találmánya ez a szünet kérés,

mert náluk sokáig tart kiszámolni, hogy melyik pasasnak van több pénze.

2020. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!