Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetemet végeztem, DE megtets...

Egyetemet végeztem, DE megtetszett a Szobafestés mint Szakma. Nem néznek majd le a volt osztálytársak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 18:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Kit érdekel? Lehet, ők is váltanak majd.

Csináld amit szeretnél!

2016. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Biztos lesz valami nyomoronc, aki emiatt lenez, de ne nagyon foglalkozz vele. Ha te a szobafestestol boldog vagy akkorbhajra!
2016. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Én jövőre végzek az egyetemen, de közben nagyon megtetszett a cukrász szakma. Úgyhogy ha megkapom a diplomám akkor szerintem elvégzem azt is.

Ne foglalkozz senkivel. Csináld azt amihez kedved van.

Aki meg lenéz azzal nem érdemes foglalkozni.

Hajrá! ;)

21L

2016. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Ne foglalkozz velük. Apám haverja szobafestő, nagyon szép pénzeket keres vele.
2016. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nos köszönöm a válaszokat.De tudjátok nem egyszerű ez mert félő hogy a szüleimnek sem tetszik az ötletem,elképzelésem.Persze belevágok!!De mindig megfogom kapni,de "mennyi pénzt beleöltünk fiam az Egyetemi éveidbe,és most lefelé mész" Valahogy majd megoldom na.... mégegyszer köszi mindenkinek aki támogat!!!
2016. aug. 13. 19:38
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek nagyon szúrták a szemét a támogató válaszok. Köszönjük a lepontozást az ilyen "kedves" embereknek! Ennyi örömöd legyen! ;)

21L

2016. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Ne érdekeljen. Legalább lesz egy szakmád amivel pénzt is lehet keresni a sok büfészakos meg mind a mekiben végzi.
2016. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A lepontozó szerint ha nem lennének szobafestők akkor kik festenék ki a szánalmas kis házadban a szobád?

Egy szakmát sem kell lenézni, hiszen mindegyik hasznos. Majd gondolkodj el ezen kedves lepontozó. De ha te valami nagymenő orvosnak vagy jogásznak tanulsz, és minden munka derogál neked, akkor nyugodtan kifestheted a saját házad, ugyanis lenézed a kétkezi munkásokat. Majd ezeket gondold át te szánalom!


Kérdező! Vágj bele. Remélem összejön neked idővel egy kis festő magánvállalkozás aztán a gúnyolódók elbujhatnak :D

2016. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Adam9612 válasza:

Haver! Ha igazán oda rakod magad, akkor minden szakmával lehet keresni! :) A szobafestő pedig egy szép és jól fizető szakma, ha ügyes vagy a fizetésed határa a csillagos ég, csak légy mindíg top-on és tudd a dolgod. Ha azért lenéznek téged, ami szeretnél lenni, vágd őket állba! :P

Sok sikert az életben! :)

2016. aug. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Eléggé jól motiváltok!!Elkezdtem,Okj-s lesz,6hónap csupán.Tudom hogy 3-4évig Tanulják ki.De igyekezni fogok!Valószínű hogy közbe elmegyek igazi Festő mmellé gyakorolni is.
2016. aug. 15. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!