Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jár-e bármi segély vagy...

Jár-e bármi segély vagy támogatás most korna vírus idején? Friss diplomásan

Figyelt kérdés

2019. Nyarán végeztem egyetemen. Nyelvvizsga nincs még így nem tudtam elhelyezkedni.


Nincs 1 év ledolgozott munkaidő mivel eddig iskolába jártam, és max diákmunkát vállaltam.


Alkalmi munkából tartottam fent magam ami most megszűnt. Van egy kis tartalék, de az most el fog fogyni véglegesen.


Hol tudok segítséget kérni? Segít a magyar állam vagy az unió bárhogy?


Köszönöm szépen a válaszokat!



2020. ápr. 5. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy friss diplomás, mert nyelvvizsga nélkül nem kaptad meg, csak abszolváltál.
2020. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

1# ez igen csak sokat segitett a kerdezon...

Kerdezo te keress minnel elobb allast, mivel fiatal vagy igy nem veszelyeztet a virus csak minimalisan, szoval akar futar akar kasszas akar arufeltolto de barmi poziciot minnel elobb tolts be, mert ha elkezdodik a verseny ezekert a munkakert akkor te elonybe leszel. Ha van veszelyeztetett a csaladban akkor neccesebb de a lenyeg h ne az allamtol foleg ne az uniotol varj segitseget.

2020. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár semmi.
2020. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
eddig 50-60 ezer betöltetlen állás volt, számtalan ukrán vendégmunkással töltötték fel az üres helyeket. szerintem te is találtál volna munkát. egy évig én is gyártósori szerelőmunkás voltam, míg nem lett meg nyelvvizsgám, de utána ugyanannál a cégnél elhelyezkedhettem a szakmámban.
2020. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Ja ja dógozni kellett volna. Most már menjél Orbánhoz, hátha ad krumplit.
2020. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még az se kap, aki évtizedek óta dolgozik
2020. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
46%

támogatás nincs, de:

#maraggyotthon

ezt mondta ma az aperitif törzs

2020. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom addig nem is adják oda a diplomát míg nincs nyelv vizsgád. De mivel semmit nem kapsz próbálj valamilyen munkát vállalni és szerezd meg a nyelv vizsgát és sínen leszel. Sok sikert kívánok! Minden kezdet nehéz sajnos.
2020. ápr. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Az önkormányzat adhat 23 ezret, ha rászoruló vagy.
2020. ápr. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!