Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Napjainkban a nők miért nem...

Napjainkban a nők miért nem keresnek kifogásokat az életükkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy ugyanúgy megállják a helyüket bárhol, mint a férfiak. Igaz ez?
2020. ápr. 6. 23:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%
Hát az biztos, hogy itt jellemzően nem a nők rinyálnak az életük miatt.
2020. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
57%

Komolyan kihullik a hajam az ilyen kérdésektől!

Miért ne állnák meg a helyüket? A nők alapból sokkal okosabbak!

Ha nem nyomják el őket, mindenre képesek!

Lányosztályba jártam. A volt osztálytársaim között van orvos, matematikus, kutató biológus, egyetemi tanár, szervezetfejlesztési igazgató multinál, cégvezető, bankár, szóval hagyjuk már az ilyen hímsoviniszta szövegeket.

Főleg, hogy a mai pasik egyre nőiesebbek, töketlenek, önállótlanok, anyucikával élnek még 50 évesen is a mamahotelben.

2020. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb nőt ma már arra nevelte az anyjuk, hogy törjenek ki, tanuljanak, ne legyenek háztartásbeliek, mint ők, ne legyenek kiszolgáltatva. A lányok pszichológiai szempontból stabilabbak, magasabb a lelkiismeretességük, emiatt is teljesítenek jobban az oktatásban például. A férfiak hajlamosabbak devianciára és mivel évszázadok óta kitaposott az útjuk, hajlamosak alapnak tekinteni, ami az életben jár vagy járhat nekik.
2020. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 FoxtrotLidérc ***** válasza:
87%

Brávó! Azért mert vannak életképtelen gyökerek közöttünk, mindannyiunk kivétel nélkül életképtelen. Ma is tanultam valami k**vára építőt... Csak jelzem: Utoljára óvodában volt menő ez a "mer a fijúk, mer a lányok"-agyhalál. Sikeres nő nem a másik nem nyomorékjaival foglalkozik, hanem megy és alkot valami maradandót.

Jó lenne végre elfogadni, hogy nincs olyan hogy a férfiak jobbak, nők jobbak. Tehetség van, ami pedig független a nemektől. Ennyi.

2020. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%

Nem írtam azt, hogy "minden" férfi. De egyre több! A tendenciát te sem tagadhatod, akármennyire is elfogult vagy.

"A férfiak nélkül, a legtöbb nő egy nagy nulla lenne."

Hát az anyucid lehet, hogy így van ezzel.

Bár amit létrehozott, az is egy hasonló számjegy.

Én mindent egyedül értem el, se férfi, se nő nem segített.

2020. ápr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
29%

Miért, nem keresnek kifogásokat? Nézz már át a felnőtt kapcsolatok csoportba. A női válaszok nagy része kifogás, ugyanúgy, ahogy a férfiaké is. A különbség csak annyi, hogyha egy férfi mondjuk nem talál nőt, akkor felfogja, hogy ronda vagy ilyesmi, viszont egy nő inkább a férfiakat hibáztatja mindenért IS.


Plusz, ha egy férfi megállja valahol a helyét, arra igazából senki sem tekint extraként. Ha egy nő megállja valahol a helyét, akkor azt sokszor egyből teljesítménynek tekintik. Jó példa erre az is, hogyha egy férfi kirakja instára a szőrös lábát, akkor nem történik semmi és senkit sem érdekel. Ha egy nő csinálja ugyanezt, ő egy hős lesz, aki küzd az amúgy nemlétező elnyomás ellen...

2020. ápr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 FoxtrotLidérc ***** válasza:
83%
Hát nézd... Másfél év kihagyással csak olyan munkahelyem volt idáig, ahol emberekkel foglalkozom. Ha már tendenciákról beszélünk, azt vettem észre, hogy mindkét nemben egyre több az életképtelen, értetlen, "csinált fogyatékos". Tapasztalom minden egyes nap, amikor dolgozom.
2020. ápr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
76%

'Jó lenne végre elfogadni, hogy nincs olyan hogy a férfiak jobbak, nők jobbak.'


Vicces hogy ezt csak azóta hangoztatják a férfiak mióta a nőknek is vannak jogaik. Évezredeken át érdekes módon nem zavarta őket, hogy saját magukat felsőbbrendűnek tartották... De egy nő csak meg is említi ezt, akkor kitör a harmadik világháború... Szerinted a nők hogy bírták évezredekig, hogy el voltak nyomva? Lemerem fogadni, hogy ha visszatérnénk a régi felálláshoz, egyik férfi sem kiabálna többé, hogy senki sem jobb a másiknál. Most csak azért mondjátok, mert menteni akarjátok ami menthető. Azt nem bírnátok elviselni, hogy alacsonyabb rendűek legyetek, mert láttátok milyen rossz volt az a nőknek, így hát szájhúzva elfogadjátok, hogy jó hát akkor legyünk egyformán jók...

2020. ápr. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
25%

"Vicces hogy ezt csak azóta hangoztatják a férfiak mióta a nőknek is vannak jogaik."

És az nem érdekes, hogy jelenleg csak a nőket lehet jobbnak kihozni pl. a médiában minden témában, különben nőgyűlölőnek állítják be az embert? Te lazán lenyomhatod ezt a férfigyűlöleted.

2020. ápr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
71%

"Plusz, ha egy férfi megállja valahol a helyét, arra igazából senki sem tekint extraként. Ha egy nő megállja valahol a helyét, akkor azt sokszor egyből teljesítménynek tekintik."


Miután a férfiaknak ki van nyalva a valaga, fejtől-lábtól ki vannak szolgálva, nem kell házimunkát végezniük, gyereket nevelniük, nem értem, miért kellene hasra esni, amiért azt az egy feladatát úgy-ahogy elvégzi. Már amelyik, persze, hiszen egyre többen tartatják ki magukat anyucival, vagy egy nővel. Nem tudom, régen is ennyi élősködő pali volt-e, de a jelen helyzet már kriminális.

2020. ápr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!