Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezhet, hogy hamarosan...

Létezhet, hogy hamarosan engem is kirúgnak?

Figyelt kérdés

Egyelőre semmi erre utaló jel nincs, elégedettek a munkámmal, ugyan még csak próbaidős vagyok,


Egy állami megrendelésű projekten dolgozunk egy hatalmas multi kezei alatt,ami szoftvergyártással és üzemeltetéssel foglalkozik, ez némileg talán megnyugtató, de tudom, hogy ha a cég költségvetése nem engedhet meg ennyi alkalmazottat, az elsők között leszek, akit kirúgnak.


Kérdés, hogy ez bekövetkezik-e. Nagyon sok embert láttam mostanában munka nélkül maradni, a szintén IT-s ismerőseim közül is sokan lettek elbocsátva, emiatt is aggaszt annyira a dolog.


2020. ápr. 10. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem ne stresszelj erre rá, végezd a továbbiakban is úgy a munkád, hogy elégedettek legyenek veled. Nekem is volt egy remek diákmunkám a reptéren, ami megszűnt a járvány miatt végül. Semlegesen álltam ehhez, mert az utolsó egy hónapot nem annyira élveztem már, de volt egy időszak, amikor rengeteget mentem és jó tartalékokat emésztettem fel belőle. Valamiért sejtettem, hogy az a jó diákmunka nem fog örökké tartani, ezért dolgoztam ilyen sokat. Te is állj hasonlóan hozzá: légy költséghatékony, legyenek forrásaid, amikhez tudsz esetleg nyúlni, és amíg tudod, csináld lelkiismeretesen a munkád.
2020. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a helyzetem. Őszinte leszek, én elbocsátásra számítok.
2020. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

persze, lehetséges

ez a vájrusz ez ilyen

2020. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Reméljük a legjobbakat :/

2020. ápr. 10. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!