Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Cloudworks chat moderátor...

Cloudworks chat moderátor munkánál ha lassú vagyok akkor kirúgnak? Valaki csinálta már ezt a munkát?

Figyelt kérdés
Elég nehéz munka azt hittem könnyü lesz. Sokat kell gépelni, mégpedig idöre. És gyorsan kell kitalálni kreativ szövegeket. Kilépjek?

2020. jan. 7. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Én egy ígéretesnek tűnő hirdetésükre jelentkeztem, aztán kiderült, hogy szexchatelni kell. Mondom köszönök, de nem. Ebből kiindulva el lehet képzelni az egész cég színvonalát, nekem ehhez nincs gyomrom. Nem tudom így mennyit fizet, talán elküldött üzenetenként kapsz asszem. Ha megerőltető, hagyd ott szerintem, gyanítom, hogy nem ebből élsz meg havonta.

19f

2020. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Haladni kell a tempóval, de nem fognak kirúgni, meg előbb utóbb belejön az ember,hogy gyorsabban gépeljen.
2020. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Engem érdekelne hogy mennyit fizet.
2022. márc. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Üzenetenként 6 eurócentet fizet
2023. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mennyi idő volt míg megkaptad az adataidat az oldalhoz? Elküldtem nekik az utlevelemet és azóta megszakadt a kapcsolat, várom az adataimat, hiszen aláírtam a szerződést, de egyelőre semmi…
márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!