Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van értelme diákmunkát keresne...

Van értelme diákmunkát keresnem nyárra?

Figyelt kérdés
Ugye tavaly nagyon elbasztam, mert ilyen jó június közepe felé kezdtem el meló után nézni, aztán nyilván nem volt semmmi. Így idén úgy terveztem hogy már ilyenkorra kinézek valamit, csak közbejött a korona meg stb. Tudom hogy nem lehet megmondani még a végét ennek az egésznek, de attól nézelődjek munka után?
2020. ápr. 12. 17:27
 1/6 A kérdező kommentje:
*semmi.
2020. ápr. 12. 17:27
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Boltoban mindig orulnek a diakmelosoknak, ott erdemes szetnezned. Es igen, mar most erdemes. En is igy maradtam le anno diakmelorol, hogy tul sok ideig halasztgattam a keresgelest
2020. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Keresni sosem árt, max nem találsz. De ha meg lenne és nem is keresel, akkor lemaradsz.
2020. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk már most keresik a diákokat, elvégre online tanulás van, "nincs suli", rengeteg élelmiszer multi meg kínlódott vele, hogy nincs aki a polcot töltse.

A húsüzembe is keresik a diákokat, azonnali kezdéssel.

2020. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a múltkor nézelődtem diákszövetkezet oldalán, volt olyan munka ahova már most lehet jelentkezni, de csak a helyzet normalizálódása után lehet menni dolgozni. Legfeljebb lemondod, ha mégsem jó, de érdemes minél előbb keresni valamit.
2020. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bolti munkák most is vannak, én pl. egészségügyi területen találtam diákmunkát, (még a vírus előtt) szerencsém van, mert még most is tudok dolgozni, és nem nehéz a munka, érdemes ilyen területen is keresgélni, nem feltétlen kell hozzá szakértelem.
2020. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!