Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy olyan internetes diákmunká...

Egy olyan internetes diákmunkát csinálok, ahol egy kosárlabdapálya képén be kell kattintani a főbb vonalakat (alap, büntető), majd a program rajzol rá egy hálót (kép hajtás után). Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés

A munka neve pályaklikkelés, és a google egy találatot se dob ki :/

Kép: [link]


2010. máj. 29. 07:31
 1/10 anonim válasza:

Hát ha te ezért pénzt kapsz, akkor örülj neki nagyon,

és ne törődj vele, h mi az értelme..


De szerintem vagy átverés, vagy valami felmérés, hogy az embereknek milyen a térlátása v ilyesmi..


Más ötletem nincs....

2010. máj. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
és ezért pénzt kaptál már?:D
2010. máj. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
amig pénzt kapsz érte ne érdekeljen...
2010. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen kapok pénzt, az egyik diákmunka-szövetségnél végzem ezt a melót, szóval megbízható a forrás
2010. máj. 29. 08:46
 5/10 anonim válasza:

Hááát...

Ha azt vesszük egyik ismerősöm azért kap pénzt(minimálbért), mert ilyen szavakat irogat be egész nap...

Tudod, mint amit a regisztrációknál kérnek, ilyen mindenféle eltorzított betűt kell beírni...

Annak se tudom hogy mi értelme, de kapja a pénzt rendesen... Igaz, elég unalmas meló lehet...:S


Első voltam...

2010. máj. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ezt én is csinálom, 10000 képnél járok de g3ci g3ci unalmas...
2010. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen munkát vállalni? légyszi dobj egy privit, vagy írd meg itt! :)
2010. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A Fürge Diáknál volt ez a munka, Szabolcs megyében már nincs kiírva, de itt egy link:

[link]

2010. máj. 29. 10:18
 9/10 anonim válasza:
Elképzelhető, hogy a megbízód szoftverfejlesztő és vagy egy új kosárlabdamenedzser progit fejleszt vagy valamilyen kosárlabda edző progit (prezentációt) mondjuk a Testnevelési Egyetem részére. Amíg pénzt kapsz érte és legális a meló, ne tegyél fel kérdéseket :)
2010. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nah,tőletek is lelépett a cég?
2010. júl. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!