Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Industrial piercinggel lehetek...

Industrial piercinggel lehetek óvodai dajka?

Figyelt kérdés

Nem ítélnek el az óvónők, szülők, hogy mi ez a "dárda" a fülemben?

Mindenképp gyerekkel szeretnék foglalkozni. Ez az álmom. Elvégeztem a tanfolyamot, érettségim is van, most kerestem volna munkát, dehat a járvány közbeszolt.

Szerintetek elitelik? Túl sok ez már?

21L


2020. ápr. 13. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, én is szeretnék, szóval biztos nem zavarna :) De az óvodavezetőt kell megkérdezni.
2020. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :)
2020. ápr. 13. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szerettem volna, de fura a fülem és azt mondták, nem tudják megcsinálni :(

Így csak sima helix piercingem van.

Egyáltalán nem gond szerintem, nem számít extrának manapság.

2020. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Én nem örülnék neki ha a gyerekemet egy agyonpiercelt/tetovált exhibicionista miss liba felügyelné.


30F

2020. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Szerintem se nagy szám manapság.

Nincs tetoválásom, és csak 2-2 fülbevalóm és 1 industrialom van. Ezt nem mondanám túlzásnak.

2020. ápr. 13. 17:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#4, én meg nem örülök, hogy olyanok lesznek szülők, akik egyetlen db piercing miatt így mocskolnak egy ismeretlen embert, akiről semmit nem tudnak, de már vizionálnak, hogy biztos ki sem látszik a tetkókból, buta stb. Már csak a szétplasztikáztatást hagytad ki. Ítélkezésből kiváló.

Mellesleg mi baja lesz ezektől a gyerekednek? A durva plasztikázás miatti kiakadást pl még megérteném, elsősorban azt kell sugallni, hogy fogadjuk el a testünket olyannak, amilyen. De egy piercing, tetoválás látványa miben fog ártani a gyerekednek? Ne azzal gyere most, hogy jaj, biztos ő is akar majd, mert lehet, de úgyse lehet neki egyik sem gyerekként szülői engedély nélkül. Felnőttkorában meg hadd rendelkezzen már a teste felett szabadon. Azzal se gyere, hogy fuh, majd fellázad 15 évesen és megcsináltatja titokban, engedélyt hamisítva, mert ez csakis a te nevelésed kérdése...Nem pedig azé, hogy anno az oviban volt egy néni egyetlen db piercinggel a fülében.

2020. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tetoválástól, piercingtől függ, milyen munkavállaló, dolgozó, pedagógus valaki. Engem például nem zavarna, ha jövőbeli gyerekem olyan óvodába járna, ahol piercinges, lila hajú lenne a dajka vagy az óvónő.
2020. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6os,maximálisan egyetértek és köszönöm szépen!

7esnek is nagyon köszönöm! :)

2020. ápr. 13. 23:19
 9/10 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Szerintem is kérdezd meg az óvodavezetőt. Jobban jársz ha rá hallgatsz. Hát azt gondolom hogy lenne olyan szülő aki elítéli és lenne aki csak azt nézi hogy milyen vagy a munkádban. Szerintem az utóbbi hozzáállás a normális. Lehet egy dajka szende szűz kinézetű, smink tetoválás és piercing nélküli, ha utálja a gyerekeket, kényszerből csinálja a munkáját, vagy éppen nevelni nem tud. Csak tudod sokan nem tanulták meg életük során hogy nem szabad külső alapján ítélkezni. Amúgy szurkolok neked hogy találj munkát minél hamarabb. Örülök hogy ezt a hivatást választod.:):)
2020. ápr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó válaszoló! :)
2020. ápr. 25. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!