Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te lemondanál a fizetésed...

Te lemondanál a fizetésed bizonyos százalékáról az állam javára ebben a nehéz időben?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor ezt mondta:


"Mindenkinek felelőssége van, mindenkinek hozzá kell, hozzá kellene tennie a magáét - fogalmazott."

[link]


2020. ápr. 14. 09:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Tokre nem erdekelnek masok, foleg azok utan, hogy az emberek jelentos resze magasrol tojik meg a korlatozasra is. Bejarkalnak a boltba, de sunyin.az 50 eves bemegy 9 utan, mert ugyis oregnek nezik. Az utcan mindenki jarkal ugyan ugy es az oregek a legrosszabbak. Oket kene vedeni, de ok azok akik azt mondjak: eddig is mindent tuleltem, nekem ne mondja meg senki mit tegyek. Hat akkor meg haljanak meg. En aztan nem segitenek ilyeneken, mikor o nincs tekintettel semmire es senkire. A csaladomnak segitek, ennyi. A penzert pedig en dolgoztam, ne az egyen belole aki elotte beszolt nekem. Szep is lenne.
2020. ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Jótékony célból évek óta lemondok a fizetésem egy részéről, többet nem tudok beáldozni. Tegyenek meg a politikusok is legalább ennyit.
2020. ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Kb. a fele fizetésem landol az állam zsebében mint adó. Miről mondjak még le?
2020. ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Még nem dolgozom, de akkor most belehelyezkedek a jövendőbeli állásomba.


A válasz nem. Nem mondanék le. Az állam így is gusztustalanul kevés összeggel szúrja ki a szememet, biztosan nem mondanék le az állam javára. Támogatni viszont ezzel kapcsolatos szervezeteket, kórházakat, iskolákat támogatnék. Nem adom azt a keveset is állam kezébe.


És lehet szidni, hogy libsi balos, de nem, nem vagyok az. Olyan messze vagyok a baloldaltól, mint Makó Jeruzsálemtől. :)

2020. ápr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
És mire fordítaná az állam azt a pénzt amiről lemondanánk?Hová kerülne az a pénz?
2020. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
#5: Védekezésre! Maszkokra és minden másra ami tonnaszám jön Kínából, az nem ingyen van ám!
2020. ápr. 14. 09:32
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező fizessék ki abból a pénzből amiből megemelhetnék a munkanélküli segély összegét,de nem teszik.
2020. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Ja meg nemrég kaptunk 2000 milliárd forintnyi Eurót az uniótól,azzal mi van?
2020. ápr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
Majd ha a hatalmon lévők visszaadják az ellopott milliárdokat.
2020. ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
Jaaaaa.... Jönnek a maszkok Kínából pénzért, Orbán meg jófejségből tovább küldi ingyen Ukrajnába... Na az ilyen menjen a pipitéresbe.... Az én pénzemen meg ne játszadozzon, azt nem tőle kapom és nem is állam bácsitól. Ő könnyen elvan a rengeteg összelopkodott pénzből, de nekünk csak húszezer forint az összes megtakarításunk. Egyedül nevelem a kamasz fiamat. A héten még dolgozok, utána már nem mehetünk, mert a vállakozó leáll... Ezt húsvét előtt jelentette ki. Orbán inkább azon gondolkodjon, hogyan segít a családokon, akik még nálunk is nagyobb kakában vannak. Van ahol konkrétan már étel sem kerül az asztalra.... Szülők döntenek az öngyilkosság mellett, mert nem tudják elnézni, hogy éheznek a gyerekeik. :(
2020. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!