Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diriként végig tudnád csinálni...

Diriként végig tudnád csinálni egy árufeltöltő munkáját?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 14. 21:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Önzetlenül.
2020. ápr. 14. 21:31
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést.
2020. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Elismerès nèlkül, embertársakat segìtve, dolgozni a megadott pozìcióban. Teljesìthető ez?
2020. ápr. 14. 21:41
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Áruld el, miért kellene neki végigcsiálnia?

Vagy egy árufeltöltö végig tudná csinálni egy igazgató munkáját?


Ez két teljesen más munkakör, és annak, hogy valaki az egyiket el tudja végezni, semmi köze ahhoz, hogy a másikat is tudná-e!


De annyit elárulok, egy igazgató meg tudja tanulni az árufeltöltést igen rövid idö alatt, az árufeltöltö viszont képtelen lenne ugyanannyi idö alatt az idazgatói munkára felkészülni.

2020. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor ezt igennek veszem. :)
2020. ápr. 14. 21:47
 6/16 Metionin ***** válasza:
100%
Igen. 8 évig éltem diákmunkából, voltam többek között árufeltöltő is, gyárakban, mosodákban is dolgoztam. Nem alkalmilag, folyamatosan. Ha a szükség úgy hozná, bármikor beállnék a gép/polc mellé, nem büdös a munka. Bár diri sem vagyok de még lehetek, az se változtatna ezen.
2020. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem értem, aztán jött ez az "önzetlenül", onnantól kezdve nem értem, mi a cél a kérdéssel?

De hogy mondjam is, ami eszembe jutott:

Van egy 70 éves(!!!) nem is kicsit zakkant ismerősöm, évek óta árufeltöltő és nincs rá panasz.

Ebből gondolom, hogy egy igazgató is képes lenne erre az orbitális feladatra.


Az "önzetlenülnek" meg semmi értelme.

Nem látom az élethelyzetet, ahol erre sor kerülne.

2020. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

A jobb cégeknél az értelmiségi középvezetőknek, felsővezetőknek 2-2 hetet el kell tölteni minden alsóbb pozicióban, amikor elhelyezkednek a cégnél. Éppen azért, hogy legyen fogalmuk a beosztottjaik napi munkájáról, és ne csak látatlanban, elméleti sikon legyenek (téves) elképzeléseik róla.


Tehát egy ilyen jobbfajta helyen a diri végig kellett, hogy csinálja.


Amúg pedig minden munkának és munakörnek megvan a maga szépsége és nehézsége is, a fizikainak, is a szelleminek is, és mindkettő egyformán fontos és értékes, bérezéstől, közmegbecsüléstől függetlenül. Ezzel is tisztában van minden jobbfajta vezető.


Aki ezzel nincs tisztában, aki nagyképű, beképzelt, sznob, az nem lehet jó főnök.

2020. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az önzetlenülnek a mai, aktuális viszonyok között igenis van értelme. Szerintem a kérdező abból aa nagyon is valóságos élethelyzetből indul ki, amit a járvány és annak gazdasági folyományai hoztak magukkal. Kijárási korlátozások, módosult nyitvatartások, bezárt üzemek, csökkent kapacitás és bérezés. Biztosra veszem, hogy nem egy olyan vállalkozás van ma Magyarországon és a világban is, ahol a vezetőnek kell most beállni árufeltöltőnek.
2020. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az úgy van, hogy: magad uram, ha szolgád nincsen.
2020. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!