Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem találom a helyem a munkahe...

Nem találom a helyem a munkahelyen, mit tegyek? (21/F)

Figyelt kérdés
Korábban voltam egy részlegen, ahol a sok munka, sok stressz, negatìv emberek padlóra küldtek. Aztán átmentem egy másik részlegre. Itt nyugalmasabb, barátságos munkatársaim vannak, főnökasszonyt nem tudom hova tenni, a munkámban nem tudok kiteljesedni. Van egy másik részleg, ott barátságos emberek vannak, a munka nem nehéz, főnök kőszìvű, az elismerèst a munkád után magának könyvelné el. Van egy másik részleg is, ahol a főnök agresszìv, sokat várna el tőlem.Mondjak fel ebben a helyzetben, majd keresek egy megfelelőt?
2020. ápr. 16. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha van megtakarított pénzed, amiből tudnál élni, ha véletlenül nem találnál munkát ebben a bizonytalan helyzetben, akkor mondj fel. Véleményem szerint nem éri meg tönkre tenni csak a pénz miatt.
2020. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 21/F vagyok és ép dolgozok így muszáj írnom valamit :D


Én szarok bele mindenbe nem csinálok olyat amit nem akarok. Rövid az élet nem fogom végig szenvedni :P


Elvégeztem egy egyszerű okj-s képzést és most recepciós vagyok kb 0 munka és szinte egyedül vagyok de ha nem is akkor is jó a társaság. Fizetés lehetne jobb is de 180 nettó így is megvan havi és sok a szabad időm is. Elkezdtem már a saját vállalkozásomat is építgetni ami remélem sikerül.


Az a lényeg, hogy szerintem végez el valamit amit szívesebben csinálnál még ha nem is fizet jól például kutyaidomár. És annak a pénznek egy részét fektesd be amibe szeretnéd. Nem kell olyat csinálnod amit nem akarsz ha csak nem vagy rászorulva.

2020. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőség akkor válts, ki tudja máshol jobb lesz.
2020. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"főnökasszonyt nem tudom hova tenni, a munkámban nem tudok kiteljesedni" Kedves kérdező, ezt most teljesen jószándékból írom Neked: 21 éves vagy, nem 1 nap alatt fogsz kiteljesedni a munkádban, az ilyesmihez sok évnyi szorgalom, tapasztalat gyűjtés, sok-sok sikeresen leközdött akadály és rengeteg fejlődés kell. A főnökasszonyt meg legfeljebb pár hete/hónapja ismered? Miből gondolod, hogy ennyi idő alatt egy embert teljesen ki lehet ismerni? Én 5 éve dolgozom a főnökömmel, legalább annyit változott/finomodott és fejlődött ez idő alatt, mint én magam. Mind a mai napig tudok tőle újat tanulni. Legyél türelmesebb, ha 1-2 év alatt sem változik semmi akkor már el lehet ezen a kérdésen gondolkodni. Sok sikert kívánok! 27/F
2020. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!