Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem tudok egy munkahelye...

RaspberryRoseLilac kérdése:

Miért nem tudok egy munkahelyen maradni sokáig?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mielőtt félreértenétek nem vagyok lusta, vagy munkakerülő, betegségem sincs. Csak egyszerűen nem tudok egy munkahelyen megmaradni pár napnál vagy hónapnál tovább. Legtöbb napom 3 volt egy gyárban. Sima 8 órás volt de a nap végére alig tudtam a talpamon maradni, annyira fájt meg unalmas volt. Voltam még egy kisboltban árufeltöltőnek pár hónapot talán mert ott tök jól elvoltam és közel is volt csak utálom az embereket, főleg ha leszólítottak és megzavartak a munkában, persze ez is a része de 1 percenként kellett valakinek mutatni hogy ez vagy az hol van és van e ilyen. A kiosztott munkát nem tudtam elvégezni szinte miattuk normálisan. Ezért is megutáltam ezt a munkát. Emberektől alapból félek, remegek ha valakivel beszélni kell ismeretlennel főleg. Interjúk kikészítenek, van hogy annyira megijedek. hogy inkább lemondom és el sem megyek. Pedig jó lenne már egy biztos munkahely ahol évekig tudnék lenni, de kevés az ilyen. Kellene a pénz is de így alíg tudok csak pár napot dolgozni. Annyira félek az új helyzetektől, új munkától. Gondolkozom, hogy elvállaljam e azt a helyet ahol csak azért jöttem el mert suliba mentem mert még lehetett. De igen elején nehéz volt de a végére megkedveltem. Simán visszavennének amúgy, voltam ott párszor és mindig visszasírnak meg kérdezgetik hogy vagyok és már ajánlották is de mondtam még gondolkozok rajta. Ott is árufeltöltés lenne de ott valahogy kibirhatobb mint máshol. Máshol eleve ugye pénztározni is kéne ott viszont nem, mert elején látták nem ment nekem így hagyták hogy csak simán árut töltsek fel ami simán ment. De elég kínosnak érezném, hogy oda lemenjek és azt se tudjam mit mondjak hogy kkezdjem, mert ott lkegalább ismerek mindenkit persze mentek és jötttek is de a maradtak páran. Szerintetek mit csinájak? Vagy próbáljak ki egy részmunkaidős melót ami 4 orás, mert az kibírhatóbb lenne, mert nem kéne egész nap emberekkel lennem. Van más is ilyen helyzetben? Talált rá megoldást vagy még küzd vele? 22l és bocsi a sok hibáért csak gyorsan kiadtam magamból. :)



2020. ápr. 3. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sulizol még vagy ez már rendes teljes munkaidős állás?

Diákként én is ilyesmi rossz munkákat végeztem, utáltam őket és nagyon féltem tőle, hogy egyszer majd minden nap ezt kell csinálnom. Aztán ahogy kikerültem az úgymond felnőtt életbe, már nem is volt olyan rossz.

2020. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy van egy enyhe szociális fóbiád.

A munkákat meg egyszerűen túl monotonnal tálalod ezért nem tudsz sokáig egy helyen maradni.

2020. ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát már nem vagyok az de még simán tanulhatnék majd ősztől szerintem de addig is kéne valami. pedig szeretnékk már dolgozni rendesen több hónapot is akár csak hogy legye már kis pénzem. de olyan nehéz ezzel a fóbiával.
2020. ápr. 4. 00:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én is is ilyen vagyok csak rosszabb én nem is dolgozok, eltartanak otthon
2020. ápr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csináltass jogsit és menj el kamionozni. Hónapokig, évekig úton vagy, senkihez sem kell hozzászólnod, más se fog te hozzád (max 2 szó, hogy meghoztad a cuccot, hova borítsd le) Introvertált személyeknek tökéletes az ilyesmi meló.

Van már nőből is kamionsofőr, elég ügyesek. Ha olyan szakmára vágysz ahol csend és nyugalom van akkor csak ajánlani tudom. Mondjuk igaz ehhez is pénz kell, hogy le tedd a jogsit de ha szüleid támogatnak benne azzal a feltétellel, hogy amint teheted visszatéríted akkor miért ne?

Tényleg csak ajánlani tudom. :)

2020. ápr. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az esetek többségében a munka mindig ugyanaz nap-mint nap. Esetleg ha kutató,feltaláló géniusz vagy akkor minden nap új dolgokon agyalhatsz egy egyetem alkalmazásában(lásd: Agymenők). de ebből van kevesebb. Régen naphosszat kapálták a marharépát, kaszálták a búzát... Nekik nem volt unalmas? Mit szeretnél?
2020. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!