Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet belőle bajom ha táppénz...

Lehet belőle bajom ha táppénz alatt megláttak a boltban?

Figyelt kérdés
Ma elmentem boltba mert már semmi gyümölcsöm nem volt otthon. Igazából éreztem, hogy rossz ötlet de pont belefutottam egy ott dolgozó hölgybe aki biztos, hogy továbbítja a főnök felé a találkozásunkat. Ki rúghatnak? Jövő héten pénteken megyek újra dolgozni két hét táppénzre voltam felvéve. Megfáztam de igazából lelkileg volt szükségem pihenőre mert ami folyt az intézmény falain belül már nem bírtam épp ésszel és ha nem megyek el betegre valószínűleg kikötök a diliházban.. Még nem voltam soha betegen

2020. ápr. 17. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Boltba el lehet menni táppénz alatt is. Nem karanténban vagy.
2020. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A táppénz nem azt jelenti, hogy nem léphetsz ki otthonról. Boltba, orvoshoz, ki tudja hova, ugyanúgy el kell menned. Ha valaki egyedül él és két hétig táppénzen van, akkor az szerinted éhen hal?

Még ha valami szórakozóhelyen láttak volna, azt mondom, az gyanús lehet, de a bolt teljesen belefér.

2020. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Azonnali golyó általi életfogytiglani akasztás

-járna érte, de nem lesz semmi bajod. Gyógyulj meg mielőbb! Hallgass jó zenéket, Bachot, Mozartot.

2020. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 MancsWolf ***** válasza:
58%
Minden további nélkül kimehetsz boltba. Viszont nem mindegy mikor. Szerintem sokan nem figyelték még de rajta van táppénzes papiron hogy kijárhat: x től y ig. Általában 8-12 ig.
2020. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Kerdeseddel el is arultad magad, hogy semmi bajod, csak logsz ... ezert ilyedtel meg a lebukastol. Ha jarobeteg vagy, semmi gond nincs abban ha boltba mesz ... kicsit mas a helyzet mondjuk, ha bulis fotot toltesz fel valamelyik kozossegi oldalra.
2020. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 MancsWolf ***** válasza:

Hehe. Hiába pontoztok le. Attól még igazam van. Itt a papír..


[link]

2020. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Utolsó: legalább szerencsétlen orvos pecsétjét és a hosszú bélyegzőt is kitakartad volna...


Egy eü dolgozó

2020. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

OFF


#7 nekem is pont ez jutott eszembe. A saját adatait kifesti, de az orvos nevét bennehagyja....

2020. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MancsWolf ***** válasza:
Javítva. Egyébként mi titkos van egy orvos címébe és elérhetőségében mikor ez mind mind nyilvános adat?
2020. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Az orvos pecsét számával vissza lehet élni!


Az eü dolgozó

2020. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!