Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A TEKbe csak protekcióval...

A TEKbe csak protekcióval lehet bekerülni?

Figyelt kérdés

Igazából "álmom" a TEK. Apa rendőr volt,és állítólag mondta neki pár TEK-es,hogy nem az kerül be aki tud,hanem akinek van protekciója.

Az a kérdés,hogy tényleg csak protekcióval működik ez az egész? Mert akkor feleslegesen nem küzdök..



2020. ápr. 22. 23:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Nekem az unokatesóm apukája TEK-es és tényleg csak protekcióval lehet de hidd el a rendőrség sokkal vagányabb ott van a kutyás nyomozó, nyomozó... a TEK-esek csak odamennek minden előre megvan nekik (rendőrök felmérték a terepet) és lenyűrik az embereket semmi extra csak nagyon jól keresnek
2020. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
58%
Első voltam és nagy darabnak kell lenni és nem is kell gondolkozni csak lebirkózni ha rossz helyre mennek be pl a szomszédba bumm őt is lenyűrik ennyi (nagy mamlaszok ész nélkül)
2020. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Iiigen,csak a rendőrök alig kapnak valami fizetést..

Egyébként hadnagynak készülök.. Vagyis így már nem biztos hogy a rendvédelmet választom..

2020. ápr. 22. 23:09
 4/14 anonim válasza:
60%
Első voltam és nagy darabnak kell lenni és nem is kell gondolkozni csak lebirkózni ha rossz helyre mennek be pl a szomszédba bumm őt is lenyűrik ennyi (nagy mamlaszok ész nélkül)
2020. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
50%
Véletlen küldtem el mégegyszer bocsesz. Amugy a hadnagy jó meló de a TEK be csak protekcióval lehet
2020. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Azért ez nem teljesen igaz. Van, akim ott dolgozik. Tény, hogy nehéz bejutni, igen, vannak sokan akik protekcióval jutnak be, de ez nem minden egyes ott dolgozóra igaz.

Kérdező, ha esetleg lenne valamilyen kérdésed írj csak privátot.

2020. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A protekciós dologról nem tudok nyilatkozni, de ha ennyien mondják, akkor biztos lehet benne valami.


Azonban én tanultam ezt a dolgot, és ha például tudsz olyan nyelven anyanyelvi szinten beszélni, ami elég ritka a világban, akkor szinte "automatikusan" fel vagy véve. Itt nem olyanra gondolok, hogy francia, vagy esetleg svéd. Hanem mondjuk valamilyen eldugott közép-afrikai, vagy távol-keleti ritka nyelvre.

2020. ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazából protekció nincs,tehát esélytelen
2020. ápr. 22. 23:43
 9/14 A kérdező kommentje:
23:11-es,írtam
2020. ápr. 22. 23:45
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak protekcióval.
2020. ápr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!