Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A MOME-ra tényleg csak protekc...

A MOME-ra tényleg csak protekcióval lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam szinte lehetetlen azoknak akik nem protekciósak. Tényleg ilyen mesterkélt az egész vagy csak egy rossz pletyka?
2018. márc. 14. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy rossz pletyka, aminek valamikor nagyon rég lehet volt alapja, de az is lehet, hogy sose és csak azok nyugtatták magukat ezzel akik ki voltak akadva hogy nem vették fel őket:D Nekem nem volt, az biztos, de nem is ismerek olyat akiről akár feltételezném, hogy volt neki, persze lehet, hogy előfordul, de véleményem szerint ha van is, csak kis százalék.
2018. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszöszönöm szépen a válaszod.:)
2018. márc. 14. 22:47
 3/4 A jó édes válasza:
Teljesen jogos alapja volt egykor a protekciós bekerülésnek, mert a művészvilág elég egy zárt légkör, s ha olyan neve volt valakinek, ami alapján sejteni lehetett, hogy a családjában festőművész, grafikus, építőművész vagy hasonló híres fazon van, aki otthonosan mozog a pesti vagy magyar szellemi körökben, akkor mentek a plusz pontok szimpátiából. Nem lehet megállapítani, hogy ma van-e még ilyen, de annyival azért megemelkedett a felvehető hallgatók száma, hogy már nem alapszükséglet a jól csengő név a bekerüléshez: aki tehetséges, bátran jelentkezhet.
2018. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ma már nincs. Nem lehet megcsinálni mert a portfóliókat kód alapján bírálják el, ha megadod a neved kizárnak.
2018. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!