Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan közöljem udvariasan a...

Hogyan közöljem udvariasan a munkahelyemen dolgozó nénikkel, hogy már nem akarom őket hazaszállítani?

Figyelt kérdés
Eddig hazaszállítottam őket, mert ugyanabban az irányban laknak, mint én, tehát útbaesett, de most már nem szeretném a járvány miatt, hogy egy légtérben legyünk az autóban. Hogyan lehetne ezt megmondani nekik úgy, hogy ne legyen sértődés?

2020. ápr. 22. 10:44
1 2 3
 1/21 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Pont így.
2020. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Ezt hanyadszorra írod ki?
2020. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

már a múltkor is kiírtad ugyanezt

nem unod még?

2020. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Másfél hónapja van érvényben kijárási korlátozás, másfél hónapja ömlik a csapból a "maradj otthon", neked meg most jut eszedbe szólni nekik?

Hát tudod, ha rólam lenne szó, én biztos arra gondolnék, hogy valami más okod van rá, nem a járvány.

2020. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Dehát egy helyen dolgozunk, és nem lehet elkerülni, hogy ne beszélgessünk munka közben is egymással. Nem fogják így azt gondolni, hogy csak nem akarok nekik tovább segíteni. Nem akarom, hogy emiatt megharagudjanak.
2020. ápr. 22. 10:59
 6/21 A kérdező kommentje:
Én még ilyen kérdést nem írtam ki.
2020. ápr. 22. 11:00
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki viseljen szájmaszkot, ablakok lehúzva, problem solved. Akikkel a munkahelyeden 8 órát össze vagy zárva azok nem zavarnak? Én is azt hiszem, hogy igazából nem a járvány miatt akarsz megszabadulni tőlük, de akkor meg őszintén, egyenesen mondd a szemükbe, ne itt vergődj rajta állandóan.
2020. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mond nekik ,hogy most nem hazafelé mész hanem prostizni,kész.
2020. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, hogy azt mondtam nekik, hogy holnap vonattal jövök, és közben kocsival jöttem, csak távolabb álltam meg, hogy ne lássák a kocsit a munkahely parkolójában. De így is lebukhatok.
2020. ápr. 22. 11:05
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom azt sem, hogy ezek az asszonyok megharagudjanak rám, mert utána nem akarok rossz légkörben dolgozni.
2020. ápr. 22. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!