Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van ez a munkahelyeken?

Miért van ez a munkahelyeken?

Figyelt kérdés
Van egy távoli munkatársnőm. A munkájának a háromnegyed részét pletykálkodással tölti, erről a személyről ezt tudom, én nem csinálnèk ilyet stb. Senkit nem èrdekli, hogy mennyit dolgozik. Viszont, ha te rólad valaki azt mondja, hogy nem szeretsz dolgozni, akkor már az a bélyeg kerül rád, hogy nem is szoktál.
2020. ápr. 24. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Most te is épp pletykálsz :-)
2020. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Levázoltam a törtènetet, hogy tudjatok válaszokat ìrni. Tehát, ha az egyik ember lazsál, az nem baj. Viszont, a másik embert meg elszámoltatnánk az idejèvel kapcsolatban. Ez miért van?
2020. ápr. 24. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az elsőnek igaza van. A pketyka nem rossz ha nem alpári proli módon csinálják.
2020. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem arról szól a kérdés, hogy szoktál-e pletykálni, vagy sem. Meg, hogy mennyire szeretsz. Miért akarjuk a másik munkaidejét kontrollálni? Azt vettem észre, hogy mindig, mindenki a másikkal van elfoglalva, még ha mindent megcsinálsz, akkor is rávágják, hogy nem dolgoztál.
2020. ápr. 24. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert sz*réletűek nagy részben. Lusták magukért tenni és gyorsan lefröcsögnek mást hogy jobban essen este az aniko show előtt ülve a zacskós leves.


NYILVÁN kisarkított példa de így jól tudtam vázolni.

2020. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tehát te is pletykálsz és te sem dolgozol, ha van időd kifigyelni, hogy ő mennyit és hogyan dolgozik...
2020. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mióta baj az, ha valaki nem dolgozik?
2020. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert a pletykàsoktol tartanak. Màstol meg nem.
2020. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt én is észrevettem, magamon is tapasztaltam, meg más munkatársaimon is. Ha nem széles mosollyal, dalolászva takarítom a wc-t, akkor azt betudják "hisztinek", meg annak, hogy nem csinálok semmit. Holott nem erről van, megcsinálom, amire megkérnek, de azért azt ne várják már el, hogy még örüljek is neki...

Meg emlékszem, még korona előtt volt egy új munkatársunk, akit kibeszéltek azért, és úgy, hogy "nem hiszem, hogy sokáig lesz itt", aztán rákérdeztem, hogy miért látják így, az volt a válasz, hogy azért, mert nem szeret vendégterezni... Kiért is kéne, hogy szeresse? Nem háborgott, nem hisztizett, megcsinálta rendesen, akkor meg?

2020. ápr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!