Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdő vagyok, mit kell...

Pályakezdő vagyok, mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Pályakezdő szakács vagyok, az érettségit idén teszem le és ha sikerül akkor dolgozni akarok. Sajnos nem tudom hol kezdjem vagy mit kell tennem ehhez. Pályakezdő szakácsként Pécsett hol kezdjem el a keresést? Mi a menete? Aki most szakács ő annó hol kezdte (nem muszály Pécsinek lennie) vagy egyálltalán mi a minimum elvárt szint? Kíváncsian várom a válaszokat!

2020. ápr. 25. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Sztem nincs elvárás. A szakács szakma iszonyúan megterhelő az egészségre nézve, örülnek, ha egyáltalán még akar valaki ilyen szakmában dolgozni.
2020. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szakács tág fogalom. Lehetsz szakács egy kifőzdében is, meg gourmet étterembe is. Csak hogy a kettő közt baromi nagy a szakadék. Most eléggé nehezített a pálya, sok tapasztalt szakács van jelenleg munka nélkül. A helyedben, ha beindul az élet szépen összeszeded hol lenne jó dolgozni, aztán szépen írsz önéletrajzot, motivációs levelet. Azon érdemes gondolkodni, hogy megmaradsz a sültes tál-gulyásleves vonalon, vagy inkább tanulnál újabb, modernebb dolgokat, mert ha elég kreatív vagy, akkor tudsz feljebb jutni. Ehhez pedig kell egy mentor is. Akkor viszont olyan éttermekbe pályázz, ahol tanulhatsz is jobb szakácsoktól. Pl a Király utcán a Reggeliben (a Nappali mellett)
2020. ápr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz utána a suliban, szerintem segítenek.
2020. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen szintű a tudásod? Annó olyan osztálytársaim is megkapták a bizonyitványukat akik a marha pörköltbe kezdték bele csipegetni a csipetkét szóval....:)
2020. máj. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!