Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkámnak csak azt a részét...

A munkámnak csak azt a részét utálom amikor emberekkel kell beszélnem, más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Totál kimerít és nem tudom mit tegyek. Az az érzésem, hogy nagyon nehéz feladat amihez nem tudok felnőni, hisz nem szeretem az embereket és szerintem sumákok, alattomosak ezért nagyon kell vigyázni mit mondasz és mit hiszel el nekik.
2020. ápr. 28. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudlak érteni. Én pályát módosítottam ezért. A két területen sok átfedés van, de az új végzettségem elméletibb, nem igényel annyi kommunikációt.
2020. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mit dolgozol mert ugye pl.egy bolti eladónál nem vészes nincs annyi beszéd de pl.egy bankosnál már más vagy egy biztosítónál.

Én se szeretek emberekkel beszélgetni sokan a sültkrumpli IQ szintje alatt vannak a legegyszerűbben se tudod elmagyarázni neki és nem fogja fel

2020. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megértem. Én kb a napon 80%ban emberekkel beszélek, nagyon fárasztó valóban. Pedig alapvetően egy beszédes ember vagyok, de egy egy húzósabb nap után már ahhoz sincs kedvem, hogy a családommal beszélgessek...

De egyébként meg szeretem a munkám :)

2020. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!