Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most akkor mennem kellett...

Most akkor mennem kellett dolgozni, vagy nem?

Figyelt kérdés
A fonok a lelkemre kototte, h figyeljek oda: de en nem emlekeztem. Azaz emlekeztem, de lehet, hogy rosszul. Ugy volt beirva a beosztasba, hogy a mai napra bevoltam irva rendesen, de at lett huzva. Valami olyasmit mondott, h ahol at van huzva nem kell jonnom es helyette egy masik napon viszont jonnom kell, de a beosztasba azt kell irnom, hogy aznap itt voltam amikor at volt huzva. Na most viszont ma voltam bent es egy ket dolog fura volt. Elvileg keresett a fonok, h nem vagyok e itt es ezen viccelodtek. Na meg az egyik munkatarsam mondta, h ma jonnom kellett volna, de nem tudom, h komolyan mondta e. En akkor viccnek vettem. De nem hivtak reggel, h he, miert nem vagy itt. Pedig megvan a szamom nekik. A nagyfonok nem volt mar bent mikor mentem es a kisfonokok nem mondtak, hogy jonnom kellett volna. Na most akkor lehet, h rosszul emlekeztem? Vagy tul aggodom?
2020. ápr. 29. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem csak a kollégáid szórakoztak veled. :)

De érdemes minél előbb rákérdezni a főnöknél.

2020. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Holnap megyek es az lesz az elso. De ha atvan huzva a beosztasom aznap akkor.az tuti azt jelenti, h nem kell jonni? Vagy van olyan, h athuzzak a beosztast es megis jonni kell? Csak mert elvileg valami olyat mondott meg a fonok, h azert kell most ezt igy, mert hetvegen is szoktunk dolgozni es tul sok az oraszam. Illetve mast is elkuldtek a heten egy ilyen 1 napos szunetre
2020. ápr. 29. 21:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Oke, megoldodott a rejtely. Megneztem a beosztast es hopp. Masoknak is vannak athuzva napok es akkor ok sem jottek. :) koszi
2020. ápr. 29. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szívesen. :)
2020. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!