Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztatok már olyan helyen,...

Dolgoztatok már olyan helyen, ahol nem kellett mindig ténylegesen dolgozni, de elfogadhatóan kerestetek?

Figyelt kérdés

Nyári ubiszezon van nálunk, és bosszantó, mennyire nincs munkám. Bejövök nyolcra (minek?), 11-2-ig ebédelgetünk, 4-kor hazamegyek, a kettő között meg egy filmet meg szoktam nézni és teázgatok.


Borzasztó. Persze olvasok is, vagy írogatom a saját projektjeimet (tanulmányaim, ilyesmi). Még csak január óta dolgozom itt, de ezt nem fogom kibírni így egy életen át heti 40 órában, az tuti.


Van még valaki így? Ti váltani készültök? Szeretnék egy olyan helyet, ahol kell dolgozni, mert ez a fejvakargatás kiborít.


2014. júl. 29. 14:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Mivel foglalkozol? Megyek a helyedre...
2014. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy nem jó...nagyon értelmetlen. és most hirtelen ne csinálj meg egy phd-t szerintem, hogy helyettem dolgozhass:)
2014. júl. 29. 14:13
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy nem kell csinálni semmit. Én voltam olyan helyen, hogy egész nap fb csoportokba léptem be, de annyiba, hogy elértem a maximumot, pedig utálom a fb-ot :P
2014. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Ohh, odáig nem akarok elmenni. Egyelőre bőven elég a volt egy BA diploma. :D


Hát nyáron is lehet kutatni nem? Nyelvet tanulhatsz üres óráidban pl. Milyen területen phd-zol/tál?

2014. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Irigylem a problémáidat! Az a baj ,hogy ilyen "munka"helyen még jól is fizetnek, aki meg megszakad a melóban annak meg minimálbért adnak. És még sajnáltatod magad??

De ismerek néhány ilyen alibi dolgozót, egész nap fészbuk ,cset meg pletyi, a másik meg 3 napot "dolgozik" egy héten és semmi dolga akkor sem csak leautózik beköszönni néhány bolthoz aztán vissza. De ők örülnek neki! Menj dolgozni a földekre, ott majd megtudod mi a munka és nem lesz időd unatkozni.

2014. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az utolsót nem kommentálnám, hiszen mindkettő ugyanolyan rossz, ha valaki a földeken dolgozik (bár ő nem is küzdött érte annyit, hogy ott dolgozhasson) és az is, ha csak a lábadat tudod lógatni.


Mostanában persze foglalkozom a publikkal meg ilyesmi (közgazdász vagyok amúgy), de nyári ubiszezon van, alig van tényleg munkánk. Nyelveket beszélek, azzal nem tudok foglalkozni.


Szerintem most még erősebben ráfekszem az álláshirdetésekre és elmegyek innen olyan helyre, ahol kell dolgozni.

2014. júl. 29. 14:55
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

"mindkettő ugyanolyan rossz"

Honnan veszed? Csináltad már úgy igazán? Én "lefelé" fejlődtem, és nem bántam meg. Most tanulom a hegesztő szakmát, mert az alkotókedv győzött, saját műhelyet akarok, és külön öröm, hogy rendes munkával nagyon jól lehet keresni, ergo finanszírozható a műhely projekt (tökmindegy, mit gyártunk majd, nem osztok ötletet). Asszem minden fizikai munka közül az erdészeten a farakodás volt a legértelmesebb. A célja annyi persze, hogy meleg legyen másoknál télen, meg hogy ne tripla áron, gázzal, de kinn a friss levegőn (melegben árnyékban), kisebb szakaszokban igen kemény testedzés, ideális egyszerűen. A legegészségesebb (és legszebb, hehe) akkor voltam, pedig a legtöbb szalonnát is akkor termeltem be. Nyilván a mostani jövedelmedet buknád, de érted, nem célom, hogy "megtérítselek", meg talán sejted azért magadtól is, csak arra próbálok rávilágítani, hogy másképp szar, és messze nem annyira, mint az egyre nyomasztóbb gittrágás és a nagyjából meg se érdemelt lóvé költögetése. Ne érts félre, megküzdöttél érte, meg minden, de én a helyükben használnám a tudásodat, és ezt elmulasztják, tehát az van, amit írok.

2014. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Csak nyáron van ez (mondjuk május-augusztusig), egyébként megy a suli, megy a több álláshely, csak most ubiszezon és türelmetlen és mérges vagyok...:) Használják egyébként az agyamat nagyon is!
2014. júl. 29. 15:38
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanolyan rossz annak aki semmit nem csinál és jól megfizetik ,meg aki megszakad és alig él meg belőle..A hónap vicce.
2014. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Gyere hozzánk a szalag mellé, itt 12 órázhatsz kedvedre akár minden nap, persze több fizetésre ne számíts.
2014. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!