Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Tesco pénzügyi partner (tpp), hitelügyintézői pozícíóról?

Figyelt kérdés

A benks.hu által jött ez a lehetőség. Azt tudom, hogy a fizetés jutalékos rendszerű. A kérdésem, hogy átlagosan mennyit lehet ezzel keresni, milyen tapasztalatok vannak? Van értelme belevágni úgy, hogy hosszú távon nem ezt szeretném csinálni?

Friss közgazdász diplomám van, a mesterképzést számvitel szakon folytatom jelenleg, később azzal szeretnék foglalkozni. Elég szkeptikusan állok a dologhoz, viszont mindenképp fontos lenne munkát találnom. Volt esetleg más is, aki hasonlóan állt hozzá és végül pozitív tapasztalatot szerzett?



2020. ápr. 30. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Hostess voltam, mi vittük az asztalhoz az ügyfeleket, de inkább mi adtuk el, mint a rögzítő. (Ez leszel te.) Odamegy, kitöltöd a papírokat, beküldöd a központba, és 1-2 órán belül jön a válasz, hogy kaphat-e hitelt/hitelkártyát. Unalmas, monoton munka, sok buta emberrel, aki azt se érti, hogy mit csinál.

Évekkel ezelőtt dolgoztam ott, és a fizetés miatt mondtam fel. Ahogy mindenki más is. Mondjuk mi a profielden keresztül dolgoztunk. A benks nem tudom, hogy mennyivel jobb.

Se hétvégi pótlék, se útiköltség térítés, se rendes bejelentés, és a fizetés se olyan jó.

Egy előnye van, amit okosan használj ki! Rengeteg ember megfordul, és tudsz kapcsolatot építeni, ami segít, hogy gyorsan találj jobb állást!

2020. máj. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!